Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok ti szoktatok ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti szoktatok ilyen melegben?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok ilyen melegbe szexelni?Kibírhatatlan szerintem,kiizzadok ilyenkor magamból vagy 5 liter folyadékot szex közben ebbe az időben.
2013. aug. 8. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam pedig nekem elég ülnöm egy helyben hogy kiizzadjak 5 liter folyadékot, de ha elkap a hév akkor már tök mind1. :D
2013. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még szép,hogy szoktam.A meleg, izzadás nem akadály.
2013. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nálunk van vezetékes víz és zuhanyzó, úgyhogy szex után meg tudjuk oldani a tisztálkodást. De elhíszem, hogy ez nálatok probléma.
2013. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csajoknak könnyű,nem nekik kell dolgozni,csak lefekszenek,szétteszik a lábukat és ennyi,nekünk pasiknak kell "dolgoznunk" . Jól mondom? :)
2013. aug. 8. 10:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mondod jól, én is ugyanúgy "dolgozok" és megizzadok szex közben.. Amúgy mi este vagy reggel szoktunk, amikor még enyhébb az idő.
2013. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
héé nem feltétlenül csak a pasi "dolgozik"! egy normális kapcsolatban ez általában együttes "munka"
2013. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ha a csaj nem fadarab,lovagol,stb akkor igen.
2013. aug. 8. 11:05
 8/9 anonim ***** válasza:
a pasiknak kell dolgozni? te hol élsz? nálunk néha van olyan,hogy vagy ő vagy én csinálom végig amúgy nem egy pózban szexelünk végig így változik az is,hogy ki dolgozik többet.
2013. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azta,irígylem a pasidat utolsó.Akkor van hogy csak te dolgozol??
2013. aug. 8. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!