Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fájdalmas szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalmas szex?

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja vettem észre, hogy mikor a barátommal szexelni akarunk és megtörténik a behatolás az eléggé kellemetlen fájdalommal jár. Van mikor annyira erős, hogy abba kell hagynunk és van amikor pedig csak az elején egy kis tompa fájás ami hamar el is múlik. Általában mindig felvagyok izgulva és elég nedves is vagyok tehát nem a hüvelyi szárazság miatt van. Olyan érzés mintha összelennék szűkűlve, mint egy szűz lány. Nem rég voltam hasi ultrahangon más okból kifolyólag, ott mindent megnéztek és nem találtak semmilyen eltérést. Volt már valakinek hasonló?
2013. aug. 8. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

tulságosan rágörcsölsz és nem engeded el magad.

Kicsit lazulj el... képzelj el egy gombóc fagyit a napon... na kb olyan szinten lazulj el te is. :) Akkor nem lessz baj, és üzend meg a párodnak hogy picivel több elöjáték a részéről...

2013. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a párod már nem figyel rád annyira, mint korábban. Nekem nincsenek veszélyesen nagy méreteim, de még így is fáj néha a barátnőmnek, ha nem lassan csinálom a behatolást. Ahhoz nagyon-nagyon fel kell legyen izgulva, hogy egyből "felnyársalhassam", ilyen azért ritkán van.
2013. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem is hasonló... lassan kell csinálnia a barátomnak az elején, hogy jó legyen utána... Nekem úgy nem is megy a szex abszolút ha nincs hozzá kedvem, akkor szerintem be sem tudn tenni annyira fájna..
2013. aug. 8. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj, és duzzanat van a hüvelyemben, most kúpot használok, hátha végre elmúlik és élvezhetem is a párom méreteit.

Én a helyedben elmennék nőgyógyászhoz és baktériumtenyésztést kérnék, szerintem neked is gombád van.

2013. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az análszexet próbáltátok már?Javaslom,hogy próbáljátok ki
2013. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nőgyógyászhoz már terveztem, hogy elmegyek, csak épp szabadságon volt a múltkor.

Az análszexet pedig nem próbáltuk még, eléggé tartózodom tőle.. sok negatív dolgot hallottam vele kapcsolatban.(pl. hogy nem túl kellemes érzés) :D

2013. aug. 8. 11:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsőre nem az kb az első egy-két perc.Szerinted mások miéárt csinálják ha nem lenne jó?
2013. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!