Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tehetek valamit hogy élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek valamit hogy élvezni tudja?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a párommal és szépen alakulgatunk minden téren. Nagyon jó vele a szex és tudom hogy lesz még jobb és jobb ahogy folyamatosan megismerjük egymást!

Egyetlen gondom van:

Nem élvezi ha izgatom bárhol a testén, csak azt ha a péniszét kényeztethetem...próbáltam már többször is sok helyen pl bimbóját, nyakát... de egyszerűen nem bírja elviselni...

Simogatni is sokszor próbálom csak úgy tv-zés közben, de azt se szereti, csak nagyon rövid ideig...

sokszor sok helyen próbáltam már kényeztetni, de egyszerűen nem megy neki. Nem tudom mit tegyek, mert Én meg szeretném kényeztetni, meg az előjáték is hosszabb bensőségesebb lehetne ha sikerülne valahogy elérni. Ráadásul mivel pasi úgy van vele hogy ha neki nem kell túlzottan sok előjáték, akkor nekem se.

Előttem egy több éves kapcsija volt és az exével vesztette el a szüzességét, de elmondása szerint az exe semmit nem csinált a párommal, szinte semmit nem tudott a párom a szexről, csak túl voltak rajta és kész! Megtanítok én neki sok mindent, megmutatom Én neki, de nem tudom mivel vehetném rá hogy kicsit engedje el magát, próbálja kikapcsolni az agyát és élvezze. eddig nem ment sokszori próbálkozás után sem:( :(

Tanácsokat, ötleteket szívesen fogadnék!


2013. aug. 8. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te vágy simogatásokra, puszikra stb. Ha nem ad, akkor te sem nyúlsz a farkához.
2013. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ezzel van a fő gond, mert van előjáték, szokott engem kényeztetni, csak tudom ha én is tudnám őt akkor sokkal hosszabb lenne
2013. aug. 8. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha párhuzamosan csinálnád? Nagyon finoman ott lent, és közben meg puszilgatod fentebb, vagy a másik kezeddel simogatod.
2013. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

próbáltam ezt is, ez se nagyon jött be....idegesíti, irritálja ha birizgálják, de sose szerette állítólag. jó lenne valahogy rávezetni, hogy ez pedig jó, megszerettetni vele, csak hát belefogni nem tudom hogy fogjak.

gondoltam valami játékosságra is...szexuális féle társassal, meg is beszéltük hogy megvesszük, de az se nagyon akaródzik úgy vettem észre, mivel mondtam már párszor és azóta sincs...

2013. aug. 8. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát elég szegényes a szexuális kultúrája akkor. Lelki hadviselés? Mi van, ha ilyesmit sugallgatsz neki, persze finoman? Vagy akár őszintén ki is jelentheted neki, te ismered, melyiket tolerálná jobban.
2013. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd ott az ilyen ember érzelmileg nulla...
2013. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!