Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az, hogy valaki előváladéktól lesz terhes? Kb mennyi előváladék szükséges ahhoz, hogy ez megessen?

Figyelt kérdés

Van itt olyan lány/nő aki ettől lett terhes,de idő előtt azért a férfi kivette és mégis?


Múltkor a barátommal kb fél-1 percig csináltuk gumi nélkül.


2013. aug. 8. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen így lettem várandós :) Még nem terveztük, viszont az sem zavart ha becsúszna egy. Ezért nem védekeztünk de a férjem akkor is kivette a végén. Azóta már két gyermekünk van, Az egyik 3 éves a másik 1. :)
2013. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvastam már több olyan hozzászólást itt a GYK-n, hogy valakivel így esett. Nem az előváladék mennyisége számít, hanem az, hogy abban van-e és mennyi spermium. Állítólag fiatalabb férfiaknál gyakoribb, hogy az előváladék spermiumot tartalmaz, 30 év fölöttieknél ritkább.
2013. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2,5éve nem lettem igy terhes.
2013. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 2 éve hőmérőzök, igaz nem 18 éves vagyok, a ciklusom szépen beállt már, lehet rá számítani. Mi havonta 2 hetet egyáltalán nem védekezünk, az oldal ahol rögzítem a hőmérsékleteimet mutatja, hogy mikor van peteérésem, mikor eshetnék teherbe, ezeken a napokon, illetve előtte és utána 1-1 hétig gumit használunk. De ezt leszámítva egyáltalán nem védekezünk. Én eddig nem estem teherbe. A nőgyógyászom is ezzel riogat, hogy ebből nagyon szép kisbabák szoktak foganni, de egyelőre a 2 év engem igazol. Ha meg becsúszik, akkor se lenne már baj.


Egyébként nem ismerek ilyet, aki tudja, hogy így lett volna terhes. Ha későn veszi ki a fiú az veszélyesebb szerintem. De lényeg az időzítésen van akkor is, nem vagyunk folyamatosan termékenyek..

2013. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az előváladékba lehet spermium de nem nagy az esélye
2013. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek az esélye kicsi de mégis fennáll. Minél többször csináljátok annál valószínűbb a nagy számok törvénye alapján.


A megszakításos közösülés pearl indexe a legnagyobb de szerintem abban benne van az is amiket későn húztak ki. Kétlem hogy a nagyrészük előváladékos lenne. Talán egy nőgyógyász tudná.

2013. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!