Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell zuhanyrózsával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell zuhanyrózsával maszturbálni?

Figyelt kérdés

Sokszor próbáltam, mégsem megy :(

Olyan fura érzés, de nem olyan "hű, meg ha" :D, mint mikor kézzel izgatom magam.

Sok nőtől hallom, hogy zuhanyrózsával milyen jó.

Szeretném én is élvezni.

Szerintetek mit rontok el?


2008. jún. 29. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Erős vízsugárral kell csinálni, mertamúgy tényleg nem ér semmit az egész.

De lehet, hogy nem a zuhanyrózsától fogsz elélvezni, hanem majd a vízszámlától.

Szerintem inkább maradj az ujjaidnál, az ingyen van...

2008. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
És a sugár sem mindegy milyen koncentráltságú! Lehet olyan fejeket venni ahol van állítási lehetőség hogy szórt legyen vagy középről jöjjön 3 lukból vastagabban erősebb sugárral. Na az egyikkel a csiklódat kell eltalálnod és folyamatosan veretned, de állítólag akár 20 percbe is beletellhet míg elmész, ezalatt a fél víztornyot kifürdöd ezért ez csak annál válik be aki hajlamos erre az ingerre pár perc alatt elélvezni, ha már megszoktad az ujjaidat akkor maradj meg azok mellett. Különben állítólag pasiknál is működik az ha a makk tövét zsibbadtra vereti az ember de én meg sem próbáltam, mert annyit recskáztam hogy ilyen gyenge ingerre nem reagálnék, csak felesleges pazarlás lenne, valszeg te is hozzáedződtél az ujjaidhoz, de ez attól is függ h milyen gyakran csinálod, vagy hogy előtte mikor csináltad utoljára!
2008. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"De lehet, hogy nem a zuhanyrózsától fogsz elélvezni, hanem majd a vízszámlától."

Ezen 5 percig sírtam a röhögéstől! XD :D:D:D

Amúgy köszi a választ! :P

2008. jún. 29. 10:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy legerősebb vízsugárra tekerem a zuhanyt és a csiklómra irányítom a vizet. Max öt perc és végem van... :D De az a trükkje, hogy a víz alatt kell csinálni. Tehát kádat teleengedni, és utána átváltani zuhanyra. Nagyon durva. De durva az is, amikor kijön a számla, okozott már nekem is meglepetést, hogy mennyi pénzt sikerült elzuhanyoznom. Amikor egy évig nem volt pasim, volt olyan hét, hogy naponta háromszor mentem fürdeni, kajak függől lettem már tőle :)
2008. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy tettszett a poénom. :)

Egyébként amikor én először elélveztem, pont ugyanígy csináltam, játtszottam a zuhanyrózsával, de nem tudtam akkor még, hogy mi az, hogy orgazmus. Addig szórakoztam, míg véletlenül sikerült elmennem...

Azt se tudtam mi volt az, annyi hogy baromi jó érzés volt. Kb. 9 éves voltam és évekig csak így tudtam csinálni, aztán rájöttem, hogy van ujjam is. És az sokkal jobb. Szerintem. Ma 26 vagyok.

2008. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Tekerd le a rózsát, úgy erős lesz a vízsugár.
2008. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a zuhany szerintem nagyon király.csak forgatni kell, meg igazgatni, hogy hol esik a legjobban, ha ver a vízsugár, de tényleg, erősebb, vízsugár kell és cél, hogy nem forró. elég a langyos. nálam úgy 3 perc alatt megvan az orgazmus.
2008. jún. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Nagyon jó érzés.Hidd el,ha egyszer sikerül nagyon rá fogsz kapni.Nekem is véletlenül sikerült.Kádban vagy csak a tus alatt is kellemes.Ha tudod előtte izgasd magad egy kicsit,így nem kell olyan sokáig állni a víz alatt,és a vízszámlától sem ijedsz meg :)

A lényeg,ahogy előttem is írták:ne legyen forró a víz.Kezd lazább vízsugárral,és menj fel erősig,amikor úgy érzed kezd jó lenni.Közben gondolj valami izgatóra,mozgasd a vízsugarat,te is vele mozoghatsz,így még hatásosabb.

Gyakorolj,kellemes élvezetet! :)

2008. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint imádom zuhanyrózsával csinálni,bár ahogy a barátom csinálja annál nincs jobb :P

Egyszerű : Erősre állítod a vizet,jó melegre és már mehet is :P és gyors az eredmény :D:D

2010. aug. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Tekerd le a rózsát
2010. dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!