Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sex 14 évessel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex 14 évessel?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni hogy az életkor magyarországon 14 év amikor már lehet sexxelni ez nem tőrvénybe ütköző ugye és ha a lány anyja megtiltja és mégis sexelunk akkor mi van? trollokat és a fiatal vagy még válaszokat mellőzzétek

köszi előre is



2013. aug. 13. 08:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
gyak. semmi, max tényleg csak egy kiadós verést kapsz érte, ami miatt viszont ők járnak rosszul, mert fel is dobhatod testi sértés miatt...
2013. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Synesztro ***** válasza:
86%
18 éven aluli személy a mostani törvények értelmében megcsinálhat egy 12 évét már betöltött "kiskorút", ha az BELEEGGYEZIK! a szexbe.(Nem a leitatás, és a bedrogoztatás nem az). Viszont ammondó vagyok, hogy a legtöbben annak a majom politikusnak a lányát k.rják meg, aki ezt kitalálta/elfogadta. 16 év alatt minimum nem engedném meg, főleg ebben az elkorcsosult világban, a fiatal korúak szexét, mert sokszor öntudatlan állapotban részegen, és a felelősség teljes hiányában teszik, aztán meg a szülők nyakába potyognak a gyerekek. Eddig csak 3 tucatszor találkoztam ilyennel a környezetemben. De gondolom még fogok, elvégre nő az alattuk lévő korosztály is:S:S:S. Ne érts félre, azt csinálsz amit akarsz, és akivel akarod, a te életed, de nekem van egy 6 éves fiam,, és ha megtudnám, hogy csak azért mert viszket neki, egy 14 évest akar gerincre vágni, szerencse kéne neki, hogy ne verjem félholtra, ha pedig lányos apaként tudnám meg, hogy hozzányúltál a lányomhoz.... De sebaj, egyébként semmi gáz, szinte biztosra veszem, hogy elgondolkodtató lesz majd számodra is, mikor a 13-14 éves lányodat egy ágyban találod a sráccal, (ha lányod lesz). Az ábrázatodról készült fotót azért dobd be ide, sztem nem egyedül én vagyok rá kíváncsi. Mi ki tudjuk várni.;) 26/F
2013. aug. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mentek a zöld ujjacskák :-)
2013. aug. 15. 07:27
 14/15 anonim válasza:
100%
Nem értem hogy változhatot ha az unioba vagyunk szerintem valami okos kitalált 1 kamu ciket hogy nelegyen gáz!
2013. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
jah és nézétek meg közösena néma sikolyt abol tanultok :D
2013. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!