Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fáj a szex. Mi lehet a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj a szex. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A párommal már az elején is fájt néha a szex egy egy pózban, egy erősebb lökésnél, de már lassan ott tartunk, hogy akármilyen pózban csináljuk, nekem nyilall közben, és fáj. Észrevettem, hogy napközben is görcsölgetek, mi lehet a probléma? Nektek volt már ilyen?
2013. aug. 13. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány cm a párod pénisze??
2013. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felizgat rendesen??
2013. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem ártana megnézetned magad egy orvossal.

Mondjuk hüvelykenet tenyészést csinálni vagy éppen vizelettenyésztést.

Mert az is lehet, hogy van egy fertőzésed, ami csinált egy kisebb gyulladást és tünetmentesen (tehát nincs viszketés, égő, csípő érzés) zajlik.

Mert hogy fájdalmas szexet okozhat egy fertőzés, illetve egy gyulladás.

2013. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: átlagos

2. válaszoló: igen, rendesen

3. válaszoló: olyan érzésem van, mint mielőtt megjön és akkor doggiba mindig is, ha csináltam kissé nyilallt egy-egy nagyobb lökésnél, de most szinte már minden pózban fáj. Kértem minden esetre egy időpontot egy magánrendelésre, és ma kiderül :(

2013. aug. 13. 09:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét, remélem nincsen semmi komoly bajod és rendbe jössz!
2013. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mindenképp fordulj orvoshoz!!! Lehet kismedence gyulladás, de akár terhesség is. Ez a legegyszerűbb módja, hogy kiderítsd és azonnal tudnak is adni rá valamit, hogy ne legyenek fájdalmaid. Az ilyen dolgokkal nem szabad játszani!!!
2013. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Méhszájseb :(
2013. aug. 15. 08:40
 8/8 anonim válasza:

Örülök, hogy hallgattál a jó szóra és elmentél dokihoz.

Gondolom írt föl valami, amitől hamar rendbe jössz és utána élvezhetitek egymást. Kitartás!

2013. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!