Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért lehet az, hogy a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lehet az, hogy a pasim semmi plusz dolgot nem akar szex terén?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa nekem, hogy a pasim CSAK és kizárólag misszionárius pózban akarja. Se más póz, se orális szex semmi mást nem akar.

Normális ez szerintetek?


2013. aug. 13. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Furcsa...
2013. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális.
2013. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mondom azt, hogy nem normális, de legalábbis nem szokványos. A másik pedig, hogy ennyire különböző igények mellett ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani szerintem. Jobb lenne, ha mindkettőtök olyan partnert keresne, aki az ágyban is megfelel neki.
2013. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, bátortalan még. Talán csak bátorítani kell őt. Van, amikor nem mutatjuk ki az esetlenségünket/bátortalanságunkat, vagy azt, hogy nincs sok tapasztalatunk...

De ha nem így van, akkor fogalmam sincsen. Akkor konzervatív a srác. Ami nem baj. Én viszont nagyon szeretem a változatosságot.. póz, hely, stb... Sajnos a legtöbbször nem értem, miért nem szeretik az emberek a változatosságot.. (nem a hűtlenségről beszélek ám!)

Bele gondoltam, milyen jó is lenne, ha az én barátnőm lennél :)

Na de félretéve ezt, igen pozitív, hogy fogod magad és utána jársz, mert szeretnél javítani ezen :)

2013. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kissé korlátolt a szexualitás terén, de ezt meg kellene beszélnetek. Nem kell a Káma Szutrát minden alkalommal végig csinálni, de ez így nagyon unalmas lehet. El fog laposodni a kapcsolatotok, ezt kell vele megértetned. Lehet, hogy érdemes lenne beszélnetek agy szexuál-pszichológussal.
2013. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azzal nincs szerintem baj, ha valaki nem vágyik az újításokra, a különlegesebb dolgokra - lehet, hogy neki ez teljesen megfelel, kielégíti, nem unalmas.

Viszont ha Te mondjuk megkéred, hogy csináljátok máshogy, vigyetek bele valami izgit, és erre azonnal nemet mond, holott a jó ízlés határain belül van a dolog (pl. egy szimpla pózváltás ahogy írod), akkor ott szerintem már bajok vannak.

2013. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon vallásos amúgy. Római katolikus
2013. aug. 13. 15:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor örülj, hogy egyáltalán házasság előtt lefekszik veled :) Bár ezt nem tudom melyik vallás tiltja, de viccet félretéve, beszéljétek meg! Ő ezt akarja, te pedig mást (is). Kompromisszumok nélkül semmi sem működik.
2013. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen pasim. 10 hónapon keresztül semmi más nem volt , csak misszionárius pózban szex, és orál. Nem volt hajlandó semmi másra. Azt mondta, ha engedne, akkor a végén még elkanászodnék, és nem az lenne amit ő akar. Ez után volt , hogy elment egy házibuliba, ahol megdugott egy csajt. Aztán ezért én szakítottam vele, ő megütött, én visszaütöttem, és végleg szakítottam egy csúnya ordítozós, tárgyakat hajigálós veszekedés után.


Egyébként nem csak szexben, minden másban korlátozni akart. Csak nem jött neki össze, mert azt se engedte volna, hogy a barátnőimmel lógjak suli után, hanem menjek haza, és rögtön vele beszélgessek, és ha 5 percet késtem már ment a rinya, hogy biztos megcsalom.


Szerencsére nem tudott mit tenni, mert messze laktunk egymástól, így nem tudta megakadályozni a csavargásaimat. Nem is bírtam vele 1 évig sem!

A férjem szerencsére nem ilyen. Elég nyitott a normális új dolgokra:)


De lehet hogy a te barátod csak a vallása miatt nem akar semmi mást, és nem azért mert hatalommániás, és irányítani akar. Így viszont félő, hogy piszok hamar meg fogod unni!!!!!


27/N

2013. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!