Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik ingyen domina vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ingyen domina vagy mindegyikért fizetni kell?

Figyelt kérdés
Olyan dominát keresnék aki inkább hobbiból csinálja 18f

2013. aug. 13. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
mégis hogy gondolod? ez szolgáltatás, mint a kur.va, oda se mész puncsolni hogy zavarjatok le egy menetet ingyen. a domina még drágább is mint a kur.va. vagy ha ennyire sóher vagy, keress agresszív barátnőt, majd az üt-vág kérés nélkül is.
2013. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cseta ***** válasza:
Én személy szerint két dominát ismerek, aki nem pénzért, hanem szórakozásból csinálja. Kérdés, hogy ilyenkorúan bevállalna e téged?
2013. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó neked. Én egyet sem ismerek.. pedig ilyen barátnőt keresek. Nyugodtan kihasználhatna. Pénzem is van, de akkor sem megyek "k**vához". Nekem nem k**va kell, hanem barátnő, akit annyira szeretek hogy az anyagiak háttérbe szorulnak és az más mint fizetni a szexért.


24/F

2013. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor olyan barátnőt nehéz lesz találni már egyáltalán barátnőt is nehéz :/...
2013. aug. 14. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Márakinek. Volt már három barátnőm. Szerintem nem nehéz számomra a csajozás... inkább a "speciális elvárások" ...
2013. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hobbiból, hanem úgy írnám: van egy csomó nő akinek ilyen a szexualitása. Itt is volt sok kérdés, hogy hogyan vállalja fel a dominaságát?
2013. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Írom hosszabban: a "dominák" általában éppen a fiatalabb férfiakat szeretik, tehát van esélyed, persze ha jól is nézel ki.

Próbálj a nálad idősebb korosztály tagjai között keresgélni, mert egy fiatal lány nem meri felvállalni még ezt, csak titkon néz domina videókat, a barátjának meg egészen mást mutat.

Fizetni nem kell mert ezek a nők csak így élvezik a szexet, ezért eleve szexre vagy tartós kapcsolatra keresnek így partnert, tehát nekik is jó.

Ne neten keress, ott hivatásos dominák vannak, sokuk nem is domináns. A domináns szexualitású nők nem a neten keresnek partnert, mert amint kiderül róluk, azonnal akad egy csomó jelentkező élőben is náluk.


Tehát azt tanácsolnám, ha megismerkedsz egy-egy határozottabb nővel, finoman, viccesen célozgass ilyesmire, úgyis látni fogod, mennyire van otthon a témában, mennyire vevő rá. Ha igen, akkor bele fog vinni a beszélgetésbe, abba az irányba tereli. Ha nem, majd úgy teszel, hogy csak poénkodtál. :)

2013. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen, létezik ingyen domina... :DDD Ezek azok nők, akik nem megélhetésből, hanem csupán élvezetből csinálják a bdsm művészetét. Én is az vagyok és volt is egy ilyen kapcsolatom, de véget ért sajnos. Én a kapcsolat elején leszögeztem, hogy pénz nem lehet része a kapcsolatunknak, azért, hogy egy percig se higgye azt a szolgám, hogy én a pénz miatt tartom. Aztán kis idő után ő kérte, hogy adózhasson és támogathasson, hogy biztosítsa a kényelmem és hogy dolgozhasson értem, nemcsak otthon és szex közben, hanem a munkahelyén is. Aztán olyan lelkes volt emiatt, hogy nekem is elkezdte birizgálni a fantáziám. Szóval belementem. És minden hónapban adózott nekem a megbeszéltek alapjàn. Viszont ebben az esetben mindketten vágytunk erre, és teljesen más háttere volt, mint az én megélhetésem. Emiatt az életnek még ez a része is izgalmas lett :) 21/N
2016. nov. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!