Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátomat hogy tudnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat hogy tudnám jobban kielégíteni a számmal kb 6cm tudok csak bekapni és mindig nagyon hosszú ideig tart amíg elélvez ha nagyobbat tudnék bekapni akkor jobb lenne neki és gyorsabban menne el valami tanácsot vagy tapasztalatot mondjatok már?!

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Mekkora neked a szád? :)

Én kb. 10 cm-t be tudok belőle kapni úgy kényelmesen, hogy annál még nem is megy a vége a torkomba. ;)


28/L

2013. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Használd közben a kezedet! Masszírozd a heréit, esetleg verd neki, miközben szopod...
2013. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak, akiknek elég a makk izgatás, másoknak a pénisz tövét is kell izgatni, vagy a heréket - szájjal viszont ezt nem igazán lehet, ilyenkor kézzel is rá kell segíteni.
2013. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Strepsils szopogató tabletátt, kicsit ellzazítja a torokizmokat, így mélyebben tudod kényeztetni a barátodat.
2013. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"nagyon hosszú ideig tart amíg elélvez" a 2-es válaszolóval értek egyet, nem csak arra kell figyelj, hogy meddig tudod bekapni hanem a technikára is . Tapasztald ki hogy neki a legjobb. Csináld úgy ahogy a legjobb, utána úgy ahogy nem, és utána megint ahogy legjobb. Váltogasd. Én így szoktam nekünk bevált.
2013. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!