Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Durex közül melyik a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex közül melyik a legjobb síkosító?

Figyelt kérdés
Most használnánk előszőr, de láttam h több féle van, így nemtudom eldünteni melyiket kellene venni!:(
2008. jún. 29. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Más meg nem fogja helyetted eldönteni, hogy neked melyik a legjobb. A Durex elég nagy márka, szóval mellényúlni nem tudsz, viszont mindegyikre rá van írva, hogy milyen lesz tőle. Hűsít, vagy melegít, vagy ilyesmi. Olvasgasd el, és döntsd el, hogy mire vágysz.
2008. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A cseresznyés az nagyon jó, nagyon jó az íze, a mentolos érdekes eléggé durva, de a piros az nagyon melegítő hatású, azzal sztem nem bírná sokáig a srác:P
2008. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha igazan jo sikositot akarsz hasznalni akkor ne durexet vegyel, hanem menj be egy szexshopba mert hiaba nagy marka a durex sokkal jobb sikositok is vannak annal...markat nem tudok mondani de az elado tud segiteni
2008. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már csak a Durexek közül kell választani, a legegyszerűbb legjobb, azt hiszem feel, vagy valami hasonló a neve, egyszerűen csúszós, minden csicsa nélkül.
2008. jún. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a mentolost kihagyhatod! Sem a csajomnak sem nekem nem jött be! Mi is azt az "egyszerű" Feel-t használjuk
2008. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a sima a jó, a kék flakonos, a zöld (mentolos) nekem nagyon durva volt, nem is használtuk többet, valhogy csípett vagy ilyesmi, szerintem kezdjetek a simával és aztán lehet kisérletezni.
2008. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekünk nem volt jó a mentolos! Valahogy az eggyütlét után nem tudtam aludni, mert bizsergett vagy olyan fura érzés volt!
2008. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a barátom annyira megszerette a mentolost, hogy ott is hagytam neki, hogy egyedül is tudjon szórakozni vele. ;)
2008. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is a mentolosat probáltam hátha jo lkesz de nagyon szar volt!:S
2008. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!