Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz hogy egy nő 1 óra alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy egy nő 1 óra alatt akár 20-szor is elélvezzen?

Figyelt kérdés

mert bnőm szerint mikor 1 órán keresztűl orálisan kényeztettem akkor ő ezt valotta

de én vem éreztem rajta hogy annyiszor elment volna


2008. jún. 30. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
én kétlem, hogy annyiszor elment, sőt lehetetlennek tartom. addigra már elfáradnak az izmok. igen, lehet sorozatosan elmenni párszor egymás után, de 20-szor!! vagy erős túlzás, vagy csak neked akart jót, hogy ezt mondta.
2008. jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen van ilyen, de ez egy betegség. Az agyban van valami gond, ne kérdezd mi mert nem tudom, csak azt hogy ilyenkor a nő a legkisebb lágy szellőcskétől is elmegy, napjában akár több százszor is. Nagyon fájdalmas dolog és idegileg tönkreb@ssza az embert, megakadályozza hogy normális kapcsolatban éljen az ember és iszonyat depressziót okoz.
2008. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lehetne? Volna valami különleges oka, hogy hazudjon neked erről? Esetleg családi orgazmusbajnokságot tartotok és mindenáron nyerni akart?
2008. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
hát ja, vagy betegség. viasaton volt egy ilyen interjú, egy nőnek napjában 100szor volt orgazmusa.
2008. jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vagyis 3 percenként sorozatban, egy órán keresztül?

Nem valószínű.

Te mit éreztél? Hány orgazmusa volt?


Hogy miért tódit? Mert nem tudja miről beszél, de szeretne a kedvedbe járni, hogy ne hagyd abba az orális kényeztetést. :)))

2008. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én úgy éreztem hogy 5-6-szor ment el
2008. jún. 30. 10:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Az 5-6 az teljesen elképzelhető. :)
2008. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, h csak úgy mondta... Amúgy tudod, a nőknél nagyjából végtelen az orgazmusok száma :) De akkora mázlija nincs.
2008. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem, ha te kielégítetted orálisan a barátnődet, akkor kellett hogy érezd te is mind a huszat. sexnél még meg-meg lehet játszani az orgazmust, de orálisnál nem hszem. különben kizártnak tartom, hogy 20-szor elélvezzen 1 óra alatt, ez kamu.....
2008. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

az 5-6 elképzelhető...

a 20szor is elélvezett dolgot vszínűleg úgy értette hogy nagyon sokszor elment

Egyébként is: komolyan szerinted ha annyira jó neki tudná pontosan hogy hányszor ment el ?

2008. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!