Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Így teherbe eshetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt orálisan elégítettem ki a barátomat, mikor hirtelen a számba élvezett. Nagyon meglepett a dolog egyből kiköptem (nem nyalogattam le) eztkövetően szexeltünk egyet, de akkor már nem ment el bennem, viszont gondolom így is nagy az esély arra, hogy lesz baba.. mit gondoltok? Légyszives normális válaszokat adjatok, mert nagyon meg vagyok rémulve..
2013. aug. 15. 23:28
 1/6 Sir Sarcasm ***** válasza:
igen, teherbe eshetsz.. csinálj tesztet!
2013. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szadon fogod kiokadni a gyereket -.-"
2013. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A felvilágosítás tényleg ennyire kiment a divatból? Biciklizni is akkor kezdesz, ha már tudod hogy kell, nem?
2013. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem használtatok gumit akkor, igen elég nagy főleg hogy elment. A előváladékba igazából nincs sperma, csak az előző ejakuláció során a spermiumok "megtelepszenek" a hugycsőben és az kerül előváladékba. Ha közvetlen után csináltátok, akkor valószínű nem is olyan kevés sperma lehetett ergo ja megvan rá az esély.
2013. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

őszintén remélem, hogy terhes leszel.

hogy lehetsz ilyen hülye?

2013. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Szóval, ha csak előváladék lett volna a farkán, akkor nem lett volna gond?
2013. aug. 15. 23:34




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!