Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van ez? (meleg téma)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? (meleg téma)

Figyelt kérdés
Mért van az hogy a meleg társkeresőben 24-28 évig nem keresnek fiúkat? Fiatalokat vagy öregebeket keresnek. Persze vannak 18 éves fiuk akik megnézik az adat lapot,és rám írnak hogy ismerkednének. De itt csak azt nem értem,hogy akkor mért van nekik ki írva hogy csak ettől eddig ismerkednek. Biztosan bejövök nekik a kép alapján,mert vannak levelek szép számmal.Csak zavar hogy azt a 24 - 28 kihagyják. 27F Meleg

2013. aug. 16. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én is elég sok levelet kaptam már a társkeresőről. Gyakran öregek írnak nekem (40-60), de azért vannak fiatalabbak is szerencsére (16-23:) akikkel még menne is 1-2 dolog :P

Ha rádír egy, hogy ismerkedj vele, akkor ismerkedj. Én sem pontosan tartom be a korhatárt, amikor ismerkedek. Csak egy iránymutatás.


17f/meleg

2013. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én meg azt tudom mondani, ne dőljél be annak hogy hány éves. Hidd le nekem, sokan nem a saját életévüket írják oda vagy többet vagy kevesebbet.

lehet aki 24nek van feltüntetve az 60 éves.

Ha camon megnézitek majd egymást, akkor kiderül az igazság, hogy tényleg annyi e.

Csak így lehet megtudni.

Mert ha képet küldd azt bárhonnan leszedheti.

azért sok sikert 28F

2013. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

pedig nekem bejön ez a korosztály. :)

bár én idősebb vagyok.

2013. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg azért, mert 18-24 éves kor körül jön rá nagyon sok férfi, hogy nem a nőket, vagy nem csak a nőket szereti, és mivel nincs a közvetlen környezetében hasonló srác, a neten keres. Viszont ők szeretnék a saját korosztályukkal kipróbálni. a 25 felettiek meg általában már túlestek az elsőn, és nem feltétlen neten keresgélnek tovább. Én így látom, de nem biztos, hogy így is van:)
2013. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:) mindenkinek ment a zöld :)
2013. aug. 17. 17:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

az a legjobb korosztály. ott a szex is a legjobb, úgy gondolom..

minőség és mennyiség:)

18f/bi

2013. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

kis kiegészítés:

pedig szeretőként, titkos, kb. állandó kapcsira kb. ebből a korosztályból keresek. ;)


(#3. válaszoló)

2013. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem. Amikor fent voltam társkeresőn én 20-tól 30-ig tartó korosztálybeliek között kerestem. Így ismerkedtem meg a barátommal, aki akkor 26 volt (én pedig még 22 sem). Állati jól kijövünk, nagyon szeretjük egymást.. tényleg minden perfekt! :) Szerintem ez a 25 és 30 közötti lehet a legideálisabb kor. Drukkolok, hogy neked is sikerüljön! ;)


23F m

2013. aug. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem pl. az a szitu, hogy ha ilyen korú srácra ráírok, akkor ált. lekoptat azzal, hogy túl fiatal vagyok, pedig sokan vannak akik jól néznek ki és a profilomon is 18-28ig keresek. De mint mondtam, ált. elküldenek, h túl fiatal vagyok ezért kénytelen vagyok a fiatalabbak közül válogatni. (nem mondom h bánom :D)


18/F meleg

2013. aug. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Sziasztok!

Van itt olyan, aki dél-dunántúli? :)

2013. aug. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!