Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen volt, fiúk, (lányok) a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt, fiúk, (lányok) a MÁSODIK szexuális partneretekkel az első szex, ha az elsővel egy hosszabb kapcsolatotok volt/van?

Figyelt kérdés
Jó részletes leírásokat is szívesen fogadok. Kíváncsi vagyok, milyen élmény volt egy hosszú kapcsolat után új valakivel lefeküdni, főleg, ha az előző az első volt. Hogyan éltétek meg lelkileg, biológiailag, stb?

2013. aug. 16. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nagyon jó volt, nem paráztam, hisz exemel már ezerszer csináltuk. Izgalmas, új érzés volt, hogy milyen egy tök másik lánnyal csinálni. De ez az érzés mindig előjött mikor ex barátnő után jött a következő.

25/F

2013. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt jó. Nagyon izgultam, elvégre a másikkal már összeszoktunk, nagyon jól működött a szex és olyan volt, mintha újra kellett volna mindent kezdeni. Az új pasinak telejsen mások voltak a szokásai, igényei, mást szeretett. Nem volt túl jó ez a második első alkalom, de később se lett jobb a második pasival sajnos. Szakítás lett a vége.


22l

2013. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egyrészt izgultam, de másrészt kíváncsi voltam és vágytam már rá. Izgultam, hogy elég jó lesz -e az új pasinak, ahogy csinálom, egymáshoz tudunk -e majd szokni ilyen téren stb. Kíváncsi pedig azért voltam, mert érdekelt milyen a szexuális étvágya, vadabb vagy gyengédebb forma, milyen lesz velem az első szexnél, hogy tud majd kielégíteni. Szóval minden kérdés felmerült bennem, ami ilyenkor csak felmerülhet.
2013. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
semmi különös nem volt benne csak meglepödtem mert kb 2szer akkora volt neki mint az elsőnek. de elsőe csak petting volt soha nem feküdtem le rögtön senkivel elötte nem árt megiserni egymás testát szerintem.
2013. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát... igazából ebbe a második első alkalomba azért mentem bele, mert a barátom, akivel 5 évet voltunk együtt és pont miután megkérte a kezem, megcsalt.

Kiöltöztem, és elhatároztam magamban, hogy dugni akarok és fogok is. Egy lakásban laktunk, és mikor megtudtam, persze nem tőle, úgy tettem mintha mi sem történt volna, voltak bizonyítékaim, képek, stb..., szóval úgy tettem mintha nem is tudnék róla, aztmondtam a telefonba hogy várom haza, aztán kikapcsoltam, kicsíptem magam, és elmentem.

Jó sokat válogattam, aztán kaptam egy pasit, aki nagyon ápolt volt, és gazdag és sármos és jóképú, és meglepően jó érzés volt az egész. Végig éreztem a bosszú édes ízet. Felmentem hozzá, egy éjjel többször is együtt voltunk, de én még életemben nem éreztem ennyire jól magam...:)

Aztán másnap öszeszedtem a cucaimat és visszaköltöztem a régi lakásomba, és az a második lett életem első igaz szerelme, boldog házasságban élünk 2 éve, és van 1 közös gyerekünk is.:) 29N

2013. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ma 22:23 vagyok, biológiailag, az elsőnek nagyobb volt és én ahhoz voltam szokva. Ő folyton azt várta el tőlem, hogy én tegyem a dolgom. A másodiknak kisebb, de sokkal jobban tudja használni. Imádok vele együtt lenni, és nem tudok betelni vele. Nem mondom, hogy nem volt fura, de nekem jól összejött az élet.:)
2013. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de jó kis történet :D

nekem is az első egy roh@dék volt, a szex is csak uralkodást jelentett neki...

közel két évig éltem ilyen mazochistán aztán mikor megcsalt az exével (akive szerintem viszonya volt, és mindkettőnket hülyített) és beközölte hogy ő mindkettőnkbe szerelmes volt erőm szakítani


a második nagyon jó, jelenleg is vele vagyok :) barátságból lett szerelem, több mint egy éve együt vagyunk, a szex is nagyon jó volt, míg az elsővel féltem, teljesítménykényszerem volt meg gátlásaim voltak, addig vele minden ilyen rossz érzés megszűnt, teljesen kibontakoztam szexuális téren is


19/N

2013. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez a kérdés nálam nagyon(remélem:D) aktuális.. fiuk tudnának válaszolni?

nekem az a bajom amúgy, hogy nagyon stresszes alkat vagyok és parázok, hogy nem áll majd fel...

2013. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!