Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sírni orgazmusnál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírni orgazmusnál?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, önkielégítést viszont szoktam végezni és észrevettem magamon, hogy amikor a legjobban esik, hát...sírok. A szemem piros lesz, az arcomon könnycseppek gurulnak le. (Azért nem patakzik.)

Egyáltalán nem fáj, minden szuper jó, csak én valamiért így reagálok.

A párommal szeretnénk egymáséi lenni, de csak úgy spontán. (Neki nem ez lesz az első.) Viszont ha nem figyelmeztetem előre, akkor félek, hogy azt fogja gondolni, hogy valamit rosszul csinált vagy ilyesmi. Megmondjam neki ezt a furcsa tulajdonságomat előtte?

Ez mennyire gáz? Nem tudom visszatartani.



2013. aug. 16. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg. semmi különös nincs benne. megesik nőknél.
2013. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz, csak szólj neki előre, különben félre fogja érteni a helyzetet.
2013. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem szex közben volt egyszer, hogy annyira jó volt, hogy könnybe lábadt a szemem vagy mi a fene :D Az én akkori párom nem vette észre szerencsére, mert olyan volt a póz, de ez csak 1-2 alkalommal fordult elő. Amúgy szerintem meg említheted neki, nehogy tényleg azt higgye, a fájdalomtól sírsz vagy vmi.
2013. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nos az én barátnőm is rendszeresen' sír ha orgazmusa van. (és általában van...:) ) Nem gáz, mikor megtudtam, hogy miért van, csak a büszkeség töltött el, hogy sikerült örömet szereznem neki:)
2013. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Örömünkben is szoktunk sírni:)
2013. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
na ezt mondd neki, hogy sírsz, hanem azt, hogy könnyezel, akkor nem lesz gáz :)
2013. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én ha bőgnél, tutira elhagynálak.
2013. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem furcsa tulajdonság. :) Olyan erős érzelmi töltetek szabadulnak fel Benned orgazmus hatására, hogy ilyen formán reagálja le az agyad. Férfiként mondom, ha a barátnőm elsírja magát orgazmus után, nem kell kevés, hogy újra "megszeretgessem". :)
2013. aug. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

Nehogy szólj! Azt hiszi örömödben sírsz, hogy milyen jó volt. Elég megtudni, ha már rutinos vagy...de lehet, hogy el is hagyod a sírást.


ne szólj. egyébként ez nem lehet gond.

2013. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor sírok ha nincs orgazmusom.:)
2013. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!