Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok, hogyan simogatjátok-öl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hogyan simogatjátok-ölelitek a lányokat szex után? Milyen utójátékot alkalmaztok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 12:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
haggyámá. alvás :D
2013. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
sima összebújás és alvás :D
2013. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
sehogy, szex után tv vagy gépezés
2013. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

nyomoroncok...ami jól esik ha a két félnek nincs szüksége rá nem fontos de ilyen hozzáállással,mint az előzőek..

simogatás,ölelgetés,puszi.. én nem hiszem el,hogy páran csak kiveszik a farkuk és mennek a dolgukra

2013. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
pedig én igy vok vele! nem egy brazil szappanopera az élet csak ott vannak ilyenek! én van ugy beleél...ek b.nöm szá...ába aztan mek netezni
2013. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
az olyanok, mint te, utolsó nem is érdemelnek barátnőt. Akkor miért nem mész egy prostihoz ennyi erővel, ha a barátnőd is csak arra jó? -.-
2013. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
13%
nem arra jo csak ,ezt egy szoval sem mondtam! de nem szoktam romantikázni hancur utan! ez neked mért fáj?
2013. aug. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon is igaz. Ezek a hímegyedek konkrétan istállóban lettek felnevelve, csak etetve-itatva voltak, ha egy kis ostort is kaptak volna olykor, akkor már nem így viselkednének. Dehát ez már az a generáció, akinek a szülei világgá szaladtak, s legjobb esetben is a nagymamára voltak hagyva, ahol pedig 0 volt az életre, a szépségre és az érzelmekre való nevelés.
2013. aug. 16. 13:20
 9/19 A kérdező kommentje:
Ha egy kicsit durva voltam, akkor elnézést kérek előre is következő válaszolóktól. Akik meg úgy érzik, hogy nem érik fel ésszel ezt a konkrét kérdést, akkor olvassanak a folttisztításról.
2013. aug. 16. 13:22
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt még szexuális kapcsolatom, de már többször elgondolkodtam ezen, hogy mit lehetne utána csinálni.

Valószínűleg ölelgetném, csókolgatnám, simogatnám azokon a helyeken, ahol szeretné.

2013. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!