Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jogos a szakításra? Fontos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a szakításra? Fontos?

Figyelt kérdés
számomra elég gusztustalan, mikor dugom ki és be, szétfingja a heréimet. így nem tudok elëlvezni. megkérdeztem tőle miért csinálja ezt. kitalálta hogy betegség. volt olyan mikor nyaltam, lefingotta a fejem és röhögött. szerintem ez umdorîtó és gusztustalan. +nem párhoz iĺĺő. így nem tudok megbîzni benne. rettegve kell kinyalnom a punciát, hogy lefingjon. lehet hogy szakítani fogok vele. szemétség ilyen miatt szakítani?
2013. aug. 16. 13:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
(Dugás közben trotyog)
2013. aug. 16. 13:28
 2/13 anonim ***** válasza:

Trotyog :D:D


Amúgy meg, milyen tróger barátnőd van? Aki ennyire gusztustalan, az a többi dolgában is elég gáz lehet. Főleg, hogy még röhög is rajta...

2013. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

De most bélgáz vagy a puncija?

Csak mert ha a puncija, akkor abba levegő megy

és az ad ki ilyen hangokat.


29/n

2013. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úristen! Ez nagyon gusztustalan, biztos szakítanék vele. Nem kisgyerek már, hogy ne tudja magát kontrollálni...ez olyan mintha semmibe venné a kapcsolatotokat és nem tisztelne...
2013. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hááát eeeez....xDDD

Beszarok a kacagástól. xD

Érdekes ügy. :)

2013. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csodálom hogy megbirtad állni, hogy ne hányd le. Már az is gyomorforgató ahogy irtál.
2013. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos bélgáz. már 2hónapja lassan hogy járunk, csak az ultra gäz a dologban az, hogy az 1ik haverom (közös ismeretségünk van meg minden) részegen lefeküdt vele mikor még nem voltunk együtt és elmesélte mindenkinek. ezt onnan tudom, hogy lemendtem tejért ami nap és találkoztam 5haverommal de nem volt ő köztük. megláttak és elkezdtek röhögni. megkérdeztem mi olyan vicces. erre megkérdezték, hogy együtt vagyok e még a trottyogóssal. azt mondtam nem. nekem ez nem megy így. szakítani fogok vele biztos csak nem tudom hogy mondjam meg neki azt hogy vége és miért. tipp?
2013. aug. 16. 13:43
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondd meg neki, hogy nem illetek össze, és nem akarod az idejét húzni, jobb lesz így mindkettőtöknek.

Amúgy, ha tényleg úgy viselkedik ahogy, akkor nem hiszem, hogy nagyon összetörne.


Ha valamicskét érzel iránta, akkor szépen meg is mondhatod neki, hogy ezzel a problémával orvoshoz kéne mennie, mert nem egészséges.

2013. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez jó duma. ma megteszem érezni ez iránt? ne hülyéskedj már ez egy úndorító nő. ez nem betegség ezt direkt csinálja. de már nem sokáig. legalább is velem nem
2013. aug. 16. 13:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt csodálom, hogy azonnal miért nem álltál fel, és fejezted be. Nem is értelek.
2013. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!