Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hüvely gombát talált az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvely gombát talált az orvosom pedig semmi jelét nem tapasztaltam, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

fél éve hüvely gombám volt, minden tünete meg volt, kaptam rá gyógyszert kenőcsöt rendbe is tett, mentem vissza a fél éves kontrollra .. és most mondja a doki hogy lehet valami kis fertőzés.. igazából tünete semmi nem volt,csak annyi hogy amikor neki álltunk szexelni a barátommal kicsit fájt de el is múlt... és meglepődtem canestent írt fel. de krémet nem csak a hüvelytablettát. de most akkor a barátomnak is el kell menni-e.. kérdőjel

és nem tudom, remélem nem súlyos. kicsit meg ijedtem. újra elkaphattam, vagy nem tűnt el teljesen a betegség... :S



2013. aug. 16. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

miért nem kérdezted meg az orvosodat erről, mikor felírta a canestent?

simán lehet, hogy visszafertőz téged, ha gombád van újra, szóval inkább kérdezd meg a dokit, mert én is úgy tudom, hogy olyankor a partnert is kell kezelni.

néhány barátnőmtől hallottam, hogy nekik is mindig kiújul a hüvelygombájuk, ráadásul "magától", tehát nem visszafertőzi őket valaki.

2013. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lehet az oka annak, hogy folyton visszatér? :) Pl. hogy leszőrteleníted Magad kiiktatva egy fontos védelmi réteget. A szőrzet szerepe több más közt a nedvesség elvezetése. Ahol pedig a nedvesség megmarad, ott alakulnak ki a gombás fertőzések (lásd még; lábujjak köze).
2013. aug. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!