Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek a nők hány százalé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők hány százaléka próbálja ki élete során a 2ffi1nő felállást?

Figyelt kérdés

Illetve mennyi vágyhat rá?

Szal ugye van aki azt mondja mondjuk 18 évesen, h ő soha aztán 40 évesen meg belefut és a kedvelője lesz a dolognak.


2013. aug. 16. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Legalább 50% kipróbálja, és legalább 90% vágyik rá.
2013. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lennének ezek a társadalmi korlátok, és félrenevelt erkölcsök igazából egy nagy orgia lenne az élet szóval elhiheted ahogy elöttem is írták 90%-a biztos fantáziált már róla. és ezzel nincs is semmi baj.
2013. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Végeztem némi számítást gyorsan, kb. 0.00000000017% már kipróbálta, részemről is! ;)

99% vágyik rá, vagy még, vagy továbbra is!

2013. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Húú, de látszik, hogy az első 3 válaszoló mind pasi ... semmi empátia :))
2013. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Baráti körből kiindulva kb. 75% fantáziál róla, de a nagy többség soha nem próbálná ki.

Kb. 5 % az, aki a való életben is kipróbálja.

2013. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Statisztikailag nem releváns, de én erről eddig 4 barátnőmet kérdeztem, mindegyik fantáziált már róla, 1 nem is próbálná ki, 2 már túl van rajta, ezekből az egyik bármikor megismételné, 1 még nem próbálta, de szeretné legalább 1-szer.
2013. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne, de 28 évesen még fiatalnak érzem magam hozzá :)), tényleg. Amikor házasságunk túllépte pl. a 15 éves kort, akkor kipróbálhatjuk férjemmel (aki még nincs :-P) és még más érdekességeket is. Nem hiszem, hogy a valóságban biztonságban érezném magam 2 abszolút ismeretlen pasival ennyire intim szituban.
2013. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor úgy gondolom, hogy a felszínes pasik lihegnek a leginkább a többes szexért. Nekem ha úgymond a kezeim közé kerül egy igazán ügyes és belevaló srác, akkor hosszú éveken keresztül tudok nyújtani neki újat, változatosságot, variációkat, közösen megbeszélt és kipróbált érdekességeket - s ezt nem beképzeltségből mondom. Annyi finomság van hetero felállásban is, csak jó partnerre kell találni és nyitottnak lenni (egészséges!) újdonságokra.
2013. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!