Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, csajok, hölgyek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csajok, hölgyek. Kizáró ok lenne szex szempontjából, ha egy jóképű, kedves szimpatikus sráccal van dolgotok csak éppen olyan kicsi neki, hogy nem látszik ki a naciból?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegy mekkora,csak orgazmusom legyen.
2013. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, ha egyébként vonzódok hozzá akkor ha már addig el jutunk, nem fogom azt mondani hogy "öltözz vissza kisfiam és menj haza".
2013. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért nem mindegy, hogy a fecske, a boxer, a térdnadrág vagy a hosszúnadrágból nem látszódik ki...
2013. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ahahahahahhahahahhaha, bocsi, csak azért nevettem, mert a múlt héten elmentem volna valakivel szobára, de olyan kicsi volt neki, hogy nem éreztem a nadrágján keresztül, ezért inkább hanyagoltam. 16-17cm a kedvencem :)
2013. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tud nyalni, akkor nem.
2013. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alea19 válasza:
tudnék olyan pasit mondani, akinél még az sem érdekelne ha egyáltalán nem lenne pénisze. Kezed, szád van, akkor túl nagy probléma nem lehet x)
2013. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!