Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Segítség, Hogy tegyek 2 nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, Hogy tegyek 2 nap alatt szerelmessé egy lányt? F25

Figyelt kérdés
Ha két napon belül szerelmesek leszünk egymásba, van esélyem jövőhét péntekig úgy szexelni vele, hogy az ne egy éjszakásnak számítson?

2013. aug. 16. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
paraszt sz.rházi!
2013. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
most megmondom hogy nincs :D
2013. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért van az a határidő? Valami fontos dolog akkor lesz?


Ha bejössz neki és hirtelen fellángoló típus, akkor szerelmes lesz. Egyébként meg hülyeség így betervezni, hogy azon görcsölsz, hogy péntekig legyen szex. Ha így állsz hozzá és kiszimatolja, akkor akár egyéjszakásnak akarod akár nem, ő azt fogja gondolni, hogy csak a szex miatt kell.

Egyébként meg derítsd ki, mit szeret, vidd romantikus helyekre, vagy pl. strandra, eldugott tópartra, vagy bárhova amit szeret, Slayer koncertre pogózni.

2013. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
már kedves voltam vele, meg csomót bókoltam már csomósozr mondtam neki hogy rajta kívül senkivel nem szeretnék soha szeretkezni. meg már megmutattam neki az izmaimat de attól sem gerjedt be mit tegyek még?
2013. aug. 16. 16:25
 5/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy szereti egyiptomot ha elviszem oda akkor szerelmes lesz belém? :\
2013. aug. 16. 16:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem riban* akkor nem fogja hagyni magát egy ilyen se*gfejnek..

18/L

2013. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 miért vagyok seg.fej?
2013. aug. 16. 16:29
 8/11 anonim ***** válasza:

"megmutattam neki az izmaimat"

Lehet menőnek tűnik, de egy nem felületes csaj ettől a mutatványtól nem fogja ledobni a bugyiját. Sőt, esetleg a nadrágját is visszaveszi.

Akkor inkább a meccsedre, karatebemutatóra vidd magaddal ha van olyan és drukkolhat meg nézegethet, hogy milyen jó pasija van.

2013. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

meg már megmutattam neki az izmaimat

ilyen hozzááláásal komom, ásd el magad!

2013. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem azrét mutattam neki, az úgy jött ki, látszólag tetszett neki de én is tudom hogy ez kevés ahhoz hogy szerelmes legyen. van valami ötletetek? sajnos nem karatézok meg ilyesmi csak futok néha meg kondizok de oda azért csak nem vihetem le :\
2013. aug. 16. 16:43
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!