Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok, mit gondoltok ezekről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit gondoltok ezekről a lányokról? (lentebb)

Figyelt kérdés
Kifejezetten azoknak a fiúknak/férfiaknak a véleményére vagyok kíváncsi, akik már kipróbálták a 2 vagy több férfi - 1 nő felállást, vagy vágynak rá. Mit gondoltok azokról a lányokról, akik belemennek egy ilyen felállásba? Akik már próbálták, utána mi volt a véleményük a lányról? Illetve a baráti körben mennyire volt ez téma?

2013. aug. 16. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

szeretem, ha max. 1 f__ van a szex közben.. A lány felőlem izgathatja magát mással is, de az könyörgöm ne egy másik pasi legyen, mert lelankadna tőle.. :S

Szerintem egy olyan csaj, aki egyszerre két pasival együtt tud lenni nem épp egy barátnőnek való alkat. :S

Bocs a beszűkült meglátásomért, de szerintem egy normális szex 2 ember között van, ideális esetben egy lány és egy fiú között

2013. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam ilyen felállásban, de ha én is szívesen kipróbálnám 2 csajjal, akkor a nők miért ne küldhetnék 2 sráccal? Te próbáltad már?
2013. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam, ezért érdekel a téma és ezért tettem fel a kérdést.
2013. aug. 16. 17:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Értem. És milyen volt? :P
2013. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Ringyó.

18/f

2013. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem gondolok semmit, csak hogy jó lenne már egy-két ilyent megismerni!
2013. aug. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Hát bocsi, de normális ember egy ilyen lányt nem venne komolyan. Az egy dolog, hogy kipróbáltad egyszer, de ha jót akarsz szerintem ne tudja meg senki ismerős...
2013. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
jó, hogy van ilyen lány, de nem tudnám utána komolyan venni, a baráti társaságba volt egy ilyen csaj, és ezután úgy is kezeltük mint egy r*bancot
2013. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Amíg egy lánynak ilyen gondolatai/igényei vannak, addig eszméletlen jó dugópartner lehet, de komoly kapcsolatra nem alkalmas.

Elképzelhető hogy túllép ezen, megváltoznak az igényei, akkortól már talán érett lesz egy komoly szerelmi kapcsolatra - de nyilván nem célszerű említenie "ifjúkori bohóságát" a párjának, ismerőseinek.

Persze vannak sokan, akik az ilyesmibe inkább belesodródnak, belekényszerülnek, úgy hogy nem vágytak rá igazán - nekik azért kell érniük, hogy tudjanak ellentmondani.

Ismerek egy csajt, aki 17 évesen rendszeresen csinálja egyszerre 2-3 pasival - szerintem az ő esélye egy kiegyensúlyozott párkapcsolatra elég kevés, és rohamosan csökken...

2013. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sajnos még nem volt szerencsém többeshez, de szívesen kipróbálnám. nekem beleférne a több pasi 1 csaj felállás, nem mondanék ez alapján senkit se ringy*ónak vagy ilyenek. de ami késik nem múlik, én nagyon ki akarom próbálni :D
2013. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!