Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy magát kisminkelő, nőiesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magát kisminkelő, nőiesen öltözködő/viselkedő PASI hogyan vallhatja magát heterónak? Pláne ha még pasival is csókolózik!?

Figyelt kérdés

A bulvárhírek között rábukkantam egy Adam Lambert nevű énekes bandájáról szóló hírre, és a basszusgitárosuk eléggé kicsapta nálam a biztosítékot. Amerikában még mindig ennyire szégyen felvállalni hogy meleg valaki vagy tényleg van olyan heteró férfi aki kisminkeli magát és szívesen bújik össze férfiakkal?

Az én környezetemben egy heteró srác se viselkedik lányosan és bújik, csókolgatja a barátját.

Ez lesz az "új normális"? Tommy Joe Ratliff-nek hívják a srácot, ha valaki meg akarja nézni hogy mennyire férfias. Ha ő a heteró akkor micsodák az átlag srácok??


2013. aug. 16. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
istenem ennyi szabadidőd van? XD
2013. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most igen, plusz érdekel a ti véleményetek is. Baj? (: Írd le a tiédet :)
2013. aug. 16. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem róla már kiderült hogy tényleg meleg..
2013. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leszopom magam, ha ez heteró...
2013. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne hetero? Hetero lányok is simán ölelgetik, puszilgatják egymást. A csók meg lehet kíváncsiság. Attól ahogy kinéz, a sminktől, nőies ruháktól, nem lesz meleg valaki. Amerikában pont hogy nem ciki vállalni, ha heteroként androgün kinézeted van, vagy hogy néha kipróbálsz ezt-azt. (Amúgy fogalmam sincs kiről van szó, de ezek alapján amiket leírtál, még simán lehet hetero.)
2013. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!