Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok 20-25 körül! Titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 20-25 körül! Titeket lázba hoznak a (jóval) fiatalabb srácok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Jóval=15 éves körüli? NEM
2013. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és a 19? :D
2013. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy jóval? :)
2013. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy ,legfeljebb két év nem lenne gond,ha tetszene,de engem az tőlem idősebb pasik vonzanak. Tizenéves szóba sem jöhet.25/N
2013. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 év lefelé max. de már az is elég határeset nálam :S
2013. aug. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kezdenék több mint 1-2 évvel fiatalabb sráccal, sőt igazából a 3-5 évvel idősebb korosztály a favorit jelenleg. De inkább azt mondom, h a 25(-28) évesek, tehát ha 25 leszek, akkor is a 25-28 lesz a cél, de értelemszerűen ettől el lehet térni, ha jön valaki, ez olyan mint az h valakinek a szőkék jobban bejönnek, de attól még beleszerethet egy barna lányba... Nem elvárás, csak álmodozás.


VISZONT egy picit fiatalabb srác (azért 18 legyen meg) most is izgat és később is fog, bár nem hiszem h összejönnék vele, de rohadt vonzó tud lenni egy kis pofátlan dög. De tényleg csak az a fajta, aki erre rájátszik, és húzza az agyam. Az tetszik az egészben, h semmi alapja nincs rá, de ha mégis jól el tudja játszani a domináns hímet, akkor az izgató tud lenni. De ez nem egy olyan dolog, amiből akármi lesz, legfeljebb ha úgy alakul, 1-2 alkalommal szex, vagy ami nekem sokkal szimpatikusabb, h hónapokig húzzuk egymás agyát. Ez egy olyan játék, ami addig rohadt izgató, amíg játék. Ha egyszer lefekszünk, el fogja venni a varázsát. (Tehát pár csók belefér, de sokkal több nem.) Nem is az, h nem fér bele, de ott részemről vége lesz a játéknak, és tovább nem érdekel. De amíg jól előadja magát, h ő mennyire jó, addig lehet róla fantáziálni, és az ismeretlen az mindig izgató. Ha ugyanezt egy 28 v akár 35 éves pasi adná elő, egyáltalán nem vonzana, bunkó parasztnak tartanám. Tényleg az ártatlan-"tinifiú" vs alfahím kontraszt adja a szépségét.


Én egyáltalán nem izgulok a teljesen ártatlan-"tinifiúkra", nem tudom túltenni magam azon a gondolaton, h még ha jól is néznek ki, annyira tapasztalatlanok még, h biztosan rossz lenne velük a szex, többet pedig nem akarok tőlük, mert mások az aktuális életcéljaink és prioritásaink, nem működne, mint kapcsolat. És ha meg csak szex, miért is lenne olyannal, akivel nem élvezném? Eddig volt kb 10 partnerem (tudom h sok, de itt nem ez volt a kérdés!!!), ebből 3 volt akivel valóban élveztem is, ez a 3 volt 25+, túl egy 2-5 éves kapcsolaton. Nem reprezentatív statisztika, de ég és föld volt a különbség, nem tudok elvonatkoztatni, akkor sem ha nem szép dolog...


Nem mondom, h más is van így vele, csak hátha érdekel, h ilyen is van.


21L

2013. aug. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!