Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak az tudhatja, milyen a jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az tudhatja, milyen a jó szex, aki több emberrel lefeküdt?

Figyelt kérdés

Mindenki hajtogatja, hogy "nincsen viszonyítási alapod", meg hogy legalább néhány pina/farok kell ahhoz, hogy rájöjj. De én nem értem ezt a dolgot.

Van egy barátom évek óta, nekem ő volt az első. A kapcsolatunk harmonikus, szeretjük egymást nagyon, és a szex rettentően jó. Nincsenek titkaink egymás előtt, minden vágyunkat ki tudjuk élni, tele vagyunk szenvedéllyel és olyan orgazmusaim vannak, hogy néha elsírom magam. Mégis mindenki azt mondja, hogy nem tudhatom, milyen a jó szex, amíg nem fekszem le másokkal is.


A barátomnak voltak más partnerei, mégis inkább azt vallja, hogy velem vesztette el a szüzességét. Az egyik exével folyton részegek voltak, a másik meg vaginista volt. Az apja pedig azt mondta neki: "Ne dicsekedjél, te kis takony, amíg nem dugtál meg 8 nőt legalább, nem tudhatod, miről beszélsz." Pedig az apja ennyi idősen már apuka volt az első "szerelmével", ma pedig két rettenetes házasságon van túl, ahol a szex is pocsék volt.


2013. aug. 17. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

definiáld "jó szex"


Mindenkinek más a "jó". Csak találja meg azt akinek szintén az a jó... (ez a nehezebbik ügy)


Persze most lesz itt 50 kamuzó akik váltig állítják, hogy "nekik sikerült mekkora Istenek ők" de fele sem igaz. Nem tudják bizonyítani

2013. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ugyan már... Azt lehet érezni, ha nagyon jó! És az elsővel is lehet nagyon jó.


Amúgy meg ne törődj mással! Érezni fogod, ha többet akarsz, és nem jó a jelenlegi! Na akkor nem elég jó! Amúgy no problem.

2013. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Legyél boldog, hogy jó a kapcsolatod, más nem számít. :)


F/18

2013. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked elsőre összejött. Nincs szükséged viszonyitási alapra. Áldásom rátok!
2013. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Csak mindig látok itt rengeteg embert, akik szakításra buzdítják a kérdezőket, mert 20 éves létükre 3 éve együtt vannak. A másik oldalon meg 4 hónap után házasodnak össze a 22 évesek, gyereket vállalnak aztán jól elválnak...

Meg van kergülve ez a világ.

2013. aug. 17. 14:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért buzdítják őket szakításra, mert rossz a kapcsolatuk! Ha a tiétek jó, ne hagyd már befolyásolni magad!!!
2013. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"Csak az tudhatja, milyen a jó szex, aki több emberrel lefeküdt" nincs kapcsolat a két dolog között.
2013. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha azt mondanád, hogy nem tudod elég jó-e, akkor nyílván azt mondanánk h szakíts és nézelődj még, mert nagyon fiatal vagy, de az esetedben hova tovább? Szerencsés vagy, ennyi.
2013. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tudom-tudom kamuzok, de akkor is leírom:

Volt már rá példa, h ezt mondta nekem a nő, h eddig nem tudta(míg le nem rendeztem) h milyen a jó szex.

Jó szex és jó szex között is van különbség.

Másrészt az, h kipróbálod mással még nem 100%, mert lehet egy pancser lesz, közben meg lehet, ha kipróbálná még egy pasival akkor rájönne, h az eredeti barátja jó-jó, a második szarabb, mint elsőre tűnt, a 3. meg istenkirály....

2013. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Te tudod hogy milyen a jó szex, felesleges mással próbálkoznod.


Azokat a nőket, akik szerencsések és fogékonyak az orgazmusra egy kellő szexuális adottságokkal és kultúrával rendelkező férfi ki tudja elégíteni, a többiekkel meg neki is kínlódnia kell ahhoz, hogy a nő is kielégüljön valamennyire.


36F

2013. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!