Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Késik a menstruációm! Ugye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a menstruációm! Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
Szerda reggel kellett volna megjönnie és szombat délután van és még mindig semmi.Nem fáj a hasam sem a derekam.Nemi életet élek, de a biztonság kedvéért 2óvszert használunk és kiveszi mielőtt elmenne.Mindig ellenőrizzük,sosem szakadt ki.Kicsit stresszes voltam mostanában és a nappalokat felcserélem az éjszakákra.Ezek bezavarhatnak?Nincs hányingerem meg semmi terhességre utaló dolog, csak ez a késés elkeserítő. S.O.S

2013. aug. 17. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, az alapján amit elmondtál nem lehetsz terhes (fölösleges 2 gumit egymásra húzni (egyébként írja is a kis papírja)... még ki venni sem kell ha van fenn gumi..) Szóval túlságosan is óvatos vagy Ezek alapján: rettegsz a terhességtől, és most hogy késik, még jobban elő jön ez.. A stressz pedig még jobban késlelteti..


Ideges vagy -> késik.

Késik -> Ideges vagy.

2013. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van köszönöm!! már arra is gondoltam hogy biztos kifolyhatott alul vagy felcsúszhatott az óvszer de...annyira stresszelem magam már mindenre gondoltam. :(
2013. aug. 17. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:

"stresszes voltam mostanában és a nappalokat felcserélem az éjszakákra."

Ez teljesen bele zavarhat! Meg még a front is belezavarhat, az egészségügyi állapotod is, fizikai behatás (pl műtét) mind-mind befolyásolhatják!

Ja és két gumit felhúzni nem biztonságos, olvasd el a tájékoztatót.

2013. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem biztonságos?ugye az nem azt jelenti, hogy kiszakadhat vagy felcsúszhat?mindig azon stresszelek hogy ne follyon le...tudod így oldalt..de ha kettő van biztos nem folyhat le.. vagy nemtudom :(
2013. aug. 17. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:

két gumival nagyobb a súrlódás és könnyebben kiszakad,ezért írták a többiek,ezt most nem azért mondom,mert kiszakadhatott nektek is..

:)

2013. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
o egek :( leellenőrzöm mindig, sosem volt lyukas.
2013. aug. 17. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod azt nem értem, hogy miért nem olvastad el soha az óvszer tájékoztatóját, ha nem akarsz gyereket. Miért nem?
2013. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elolvastam de azt nem írja,hogy nem szabad még egyet használni.direkt az óvatosság kedvéért akartam 2-t használni,mert volt már hogy kiszakadt egy apró lyukon...még 1-2éve és bevettem esemény utánit..azóta kettőt használunk sosem volt még baj.
2013. aug. 17. 15:40




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!