Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik mennyire szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mennyire szeretik a szabadtéri szexet?

Figyelt kérdés

A barátomat szeretném kicsit meglepni :) Csak nem tudom, mennyire díjazná, ha este, sétálgatás közben egy erdős parkban (miután már ugye a nép nagy része elment, és egy kicsit rejtetteb helyre vonulva) hirtelen letámadnám... Alapból nem nagyon szoktam kezdeményezni, nála legalábbis, szóval duplán meglepő lenne számára.

Nekem volt már részem ilyen erdei-szexekben, csak nem vele. És azok napközben voltak, amikor nincs annyi bogár, meg leterítettünk valamit magunk alá, de így hogy a manóba vigyek magammal valami takarót, ha meglepinek szánom az egészet? És a bogarak nem zavarnának?


Légyszi, valaki lásson el hasznos tanácsokkal :D Kezdeményezni azt tudok, meg én kitaláltam, hogy csinálnám, ha csinálnám, de arra kíváncsi vagyok, egyáltalán érdemes-e?


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat! :)


20 éves vagyok, a barátom 21.



2013. aug. 17. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem.
2013. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

Nem csináltam még, de nagoyn bejönne.

Írjatok csajok, akinek igen :DDDD

16/F

2013. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A legjobb. Imádom
2013. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szóval egyikőtöket se zavarná a pucér feneke alatt a fű, meg a körülöttük repkedő szúnyogok... Ugye?

Különben eddig biztatóak a válaszok :)


Köszönöm szépen :D

2013. aug. 17. 15:23
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Keressetek egy aztalt, hátha van valahol az erdőben és már nem kell takaró vagy pokróc vagy akármi. Csak legyen nálad papirzsepkendo, mert én mindig beszivom :-) Esetleg a szunyogok lehetnek kellemetlenek ha lesznek... de nem kell 4óra hosszát idozní. Igy izgalmasabb, mert ott van az, hogy "mi lesz ha jon valaki?" hát semmi :-) Minden esetre ne monnd meg neki hogy te már csinaltad igy kinn... engem idegesitene :-/ A gumit nem szét dobalni :-)
2013. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg elsőre ne tervezz nagy szexet. Egy kis orál, egy gyors szex állva és kész. Nekem ez sokkal jobban tetszene mint valami nagy nekikészülős, leülős, lefekvős hercehurca. Aztán lehet otthon folytatni, és máskor nekikészülni pokróccal, ilyesmivel.

Szerintem elsőre erdőben úgysem fogja úgy átadni magát az élvezeteknek, de egy gyors kettyintés az nagyon fel tudja dobni a férfiembert :)

2013. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ne érts félre, már 8 hónapja együtt vagyunk, nem ez lesz az első szexünk :D csak meglepetést szeretnék neki, kicsit feldobni a dolgokat :)
2013. aug. 17. 15:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értettelek félre. Első "meglepetésazerdőben" típusú szexre gondoltam.
2013. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pokrócnak megteszi a ruha is amit leszedsz róla, nem?
2013. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ó, akkor bocsánat :) És köszönöm a tippet :)

Amúgy sem vagyok az a totojázós típus, szóval elnyújtani nagyon nem nyújtanám el a dolgot, általában fél órán, max 40 percen belül megvagyunk mindennel.

A ruháira kényesebb, mintha ő szőtte volna az anyagát, így nem nagyon tudnám rávenni, hogy azokra feküdjön rá :D


De nagyon köszönöm a válaszokat! :)

2013. aug. 17. 16:11
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!