Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ötletek bilincses szexhez?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek bilincses szexhez? Ugy akarok szexezni a barátommal h közben meg vok biléincselve. Adnátok tippeket h milyen pózban, hogyan csináljuk? Attól tartunk h kicsit kényelmetlen lesz nekem.

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

17:12 basz0d ez az én kérdésem XD

egyébként ha a barátod ennyire sem kreatív a szexben, hogy gyk-n kell tippet kérdeznie a bnőjének, akkor nagyon rossz lehet neked :(

2013. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi csináltuk már úgy hogy a négy végtag négy fele hason illetve háton...meg h csak a két kéz össze lábak szabadon..meg ha neked megy úgy nekem a kedvencem ha kezem bokámhoz és álva :)...ha vonz ez a téma nem lesz kényelmetlen...de pasimat is ki szoktam ...meg itatok vele egy zselés kamagrát (max havi 1x lehet ha egézséges) azért ha el is megy nem lankad...ha 4x megy el akkor se :) és szét lovaglom míg ki nem száradok :) (3 ora kb...)
2013. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!