Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik az h egy nő elmenjen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az h egy nő elmenjen akár 25x is?

Figyelt kérdés
Ezt férfiaktól hallottam akik azon versengenek,hogy kinem a csaja megy el többször egy nap alatt. Ez igaz? Vagy csak vagiznak egymás elött.
2008. jún. 30. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Egy nap akár 25X is elélvezhet egy nő, vagy még ennél is többször. Szóval lehetséges, de az is lehet, hogy csak vagánykodnak ezzel.
2008. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biológiailag lehetséges. Ennek ellenére szinte biztosra veszem, hogy csak nagyot akart mondani az illető.
2008. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

????????furcs kérdés.melyik az a nö aki képes egy nap legalàbb 25 alkalommal szeretkezni???????még ha 5 alkalom..de 25?

biztos volt màr ilyen eset,de nem hiszem hogy ez gyakori lenne...szerintem ez csak a vagànykodàs..vagy én vagyok tapasztalatlan.....

2008. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetségesnek lehetséges...

viszont tényleg nem hihető, hogy sikerült elérnie

2008. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de ugyan már. ha egy szex alatt mondjuk 3* mennek el akkor is legalább 8* kéne szeretkezni. és tapasztalatból mondom, hogy egyáltalán nemkellemes a sokadik. Nyugalom ell egy nőnek. Ugyhogy inkább nagyot mondanak.
2008. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyolc volt a maximum, de az már egyáltalán nem volt olyan jó érzés... Szóval nem hiszem, hogy ez igaz lenne.
2008. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze csak azt nem mondták h mennyi idő alatt történt ez meg! Hahah én is mondhatom hogy a múltkor (az utóbbi 1 évben) 25 orgazmusa volt a csajomnak...
2008. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az a két pasi, aki ilyennel vagánykodik, az annyit is ér. csak kamuztak, tuti.
2008. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehetni lehet. Csak egész egyszerűen nem olyan hosszú egy nap. :D meg kb akkor semmi mást nem csinál. Nem eszik, nem wczik, nem pihen, nem beszélget... így azért már más a dolog.
2008. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ha szeretkezem a párommal egy nap akkor képes vagyok 15-20x elélvezni.Ha jó a partner akkor jó a szex is.És én nő vagyok!
2008. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!