Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van lehetőségem egy idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van lehetőségem egy idősebb nővel együtt lenni csak nem szeretnék előtt beégni! Ez a méret elég lesz egy tapasztalt nőnek?

Figyelt kérdés

Persze csak általánosságban.

Amúgy 15-16 cm!

Illetve 18f


2013. aug. 19. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem a méreteddel van a gond, hanem a gondolkodásoddal. Éretlen vagy, de nagyon.

Egy nőnek soha nem a méret számít (legalább is a normálisabbaknak), hanem hogy miként tudod az adott lányt-nőt felizgatni, izgalomba hozni és hogyan tudod használni azt, ami a lábad között van. A méreted teljesen átlagos, se nem kicsi, se nem nagy. Ezzel teljes mértékben ki lehet elégíteni egy nőt. De nagyon nem mindegy, hogy mi van a szex előtt, illetve a szex alatt.

26N

2013. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt jól megkaptam,de igazad van.

Csak tudod,annyi mindent olvastam,hogy elriasztott a dolog,hogy én képes lennék e rá,hogy izgalomba hozzam.

Na mindegy,bízom benne,hogy menni fog:)

2013. aug. 19. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartotok, biztos van lehetőséged, különben szóba se jöhetnél egy idősebb nőnél. Vagy csak álmodozol? :D:D:D
2013. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy álmodozok?Azt hiszed,hogy viccből írom én ezt ki?
2013. aug. 19. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem csak nem értem a logikádat, ha már idáig jutottatok, hogy lefeküdne veled, akkor nyílván kíván, akar stb... szóval nem értem miért égnél be. Ha bizonytalankodsz akkor beéghetsz, stresszelsz, nem fog felállni stb... ha normális a nő, akkor így se probléma, megérti. A méreted meg teljesen átlagos. Ha 10 cm alatt lennél, lenne okod izgulni, de így nem...
2013. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A méretem miatt gondolom,hogy beégnék előtte.

Elvégre ő neki volt már több férfival is dolga.

Ergo,van viszonyítási alapja.Ő egy extrovertált ember aki eléggé megértő és tök normális.Na,hogy ezeket írom talán ki is ment belőlem ez a szorongási érzet!

:) Köszi!

2013. aug. 19. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugalom (: - érezzétek jól egymást, csak ne idegeskedj =)
2013. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!