Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más is így van ezzel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

általában kétnaponta szükségem van a szexre de ha naponta csinálhatnám akkor lenne tökéletes, egyszer 6 hétig nem tudtam párommal együtt lenni mert külföldön nyaraltam, és a 3. hetemben már észrevettem hogy teljesen kifordultam magamból viselkedésileg is, kívülről is látszott, nyúzott volt az arcom és tele volt pattanással. Mikor pedig megjön a havim mégjobban kívánom.

Van egy barátnőm akivel sokat beszélünk a szexről, sőt szinte csak arról beszélünk mikor ketten vagyunk, róla tudom hogy ő is olyan mint én, de másokkal nem beszélek ilyenről így nem tudom más hogy van ezzel


18/L



2013. aug. 19. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
én 26 éves lány vagyok és mindig így voltam vele és még mindig pedig 6 éve vagyok a párommal,a menstruáció alatt a hormonok miatt kívánod jobban a szexet.
2013. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Rajtam kívülről ugyan nem látszik semmi, bár valószínűleg azért sem, mert gyógyszert szedek.


Viszont ha a párommal pl. 3 napig nincs szex, mert valami miatt elmarad, akkor utána már tiszta idegbeteg vagyok.

Sokkal hamarabb felhúzom magam apróságokon is, mindenkivel türelmetlenebb vagyok, és amíg nem szexelünk, addig olyan is maradok.

Nyilván ez nem tudatos, csak a szex megnyugtat, ellazít, és ha nem kapom meg, akkor ilyen elviselhetetlen leszek.


28/N

2013. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!