Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nekem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nekem nem tetszenek a korombeli férfiak (22 vagyok), csak a 35 felettiek? Más is van így?

Figyelt kérdés
Nem apakomplexus, csak az érett férfiak jönnek be. Mindig arról fantáziálok, hogy egy tapasztalt 35-40 körüli férfival vagyok együtt.
2013. aug. 19. 20:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem! Alapjáraton akkor sem normális.

Max a képzelet a vágy de megtenni nem az!

És nem csak attól apakomplexus mert apáddal nem volt jó viszony..

2013. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%

Az "érettebb" dolog az csak duma.

20 körül is vannak érettek, csak nem foglalkoztok velük csajok.

Meg aztán ti se vagytok érettebbek, mint a huszon éves pasik, a harmincasok titeket csak friss dugnivalónak tartanak(általában legalábbis).

Persze kivétel mindig van, de biztos van tisztességes politikus is, csak még nem tudok róla...

2013. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#3 teljesen igaza van! Egyébként lehet hogy téged nem is ezen életkorban lévő pasasok hanem valójában Deák Feri bácsi izgat :O
2013. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
voltam olyan helyzetben hogy érettebb pasival lehettem volna,de valahogy nem ment vissza utasítottam,mert nem éreztem természetesnek.valakinél megvan az érzés valakinél nem.próbáld ki és talán neked bejön:)27/L
2013. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Lelked rajta,de soha ne robbants szét egy családot a vágyaid miatt.
2013. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor ismerkedj 35 felettiekkel. Khmm :)
2013. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
15-ös válaszoló! Ki beszélt itt család szétrobbantásáról? Annyira bírom ezeket a belemagyarázásokat! Egyébként családot sem lehet egyedül szétrobbantani, ahhoz is két fél kell.:)
2013. aug. 19. 20:42
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát kellett neked ezt a témát feldobnod, most a sok korosztályodbeli, huszonéves fiatalember, akinek nincs nője, mind kiosztja a fejedet, és az ő szempontjukból nyilván igazuk is van, mert sz,r azt megélni, hogy az elméletileg nekik "jelölt" ifjú hölgy öregebbek felé kacsingat. Persze tudnám javasolni a 25-30 közöttieknek, hogy keresgéljenek a 17-20 évesek közt, higgyétek el, nagyon is jót tesz durván 10 év korkülönbség. ;)


Azt én nem fogom megmondani, hogy mennyire apakomplexus-e ez, vagy hogy hány 35-40 közötti férfival való lefekvéstől az (egy-kettőnél még nem, öttel már igen?), mindenesetre 15 év korkülönbség sem az a fene nagy vaszisztdasz, az még semmi esetre se lehetne az apád.


Ami pedig az érettséget illeti: én mindig is érett gondolkodású voltam a társaimhoz képest, óvodában, alsóban, felsőben, stb. is, így aztán 20-25 évesen is baromi intelligens és rendes gyerek voltam, nem egy hebehurgya takony, mégis most, visszanézve látom, mennyi mindent rosszul ítél meg az ember akkor, milyen dolgokban naiv, elbizakodott, stb., azaz mennyivel kevésbé voltam mégis érett akkor, mint most.


Egyszerűen kellenek az évek, az "eleget élés", hogy bölcsebb légy, másképp gondolkodj dolgokról, máshogy dönts. Sorry, ez van sajna. És ez igenis imponál a huszon-, de még az érettebb tizenéves lányoknak is. Pláne, ha az illető férfi még ad is magára, és nincs terheshasa meg orrszőre. A nők általában 33-34-re saccolnak most is, pedig már 39 leszek hamarosan.


Amúgy a feleségem csaknem 12 évvel fiatalabb nálam, ő 22 volt, én 34, mikor összejöttünk.

2013. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18-as, köszönöm a hasznos választ!:)
2013. aug. 19. 20:51
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!