Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy ilyen helyzetben mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen helyzetben mit tudok tenni, hogy ne folytatódjon?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, fél éve elkezdtem járni egy lánnyal.

Semmi baj nem is lenne vele, de az anyjával van.


Ez elején mindig mosolygott rám sokat mindig mellém ült bárhova ültem mikor a család együtt volt, úgy voltam vele ok biztos kedvel mert barátnőm mondta h az anyja kedvel, örültem is ennek legalább nem kell feszengenem mikor átmegyek, egész eddig.


Egy hónapja, családi vacsoránál a lábával elkezdte simogatni a lábam az asztal alatt, annyira zavarba jöttem, hogy fél óráig meg se mozdultam meg se szólaltam.


Következős eset, barátnőmmel leültünk filmezni azt mondta nézné ő is, még kiment bnőm wc-re mellém csúszott és elkezdte simogatni a combom, fogtam átültem a fotelba.


Akár hányszor egyedül vagyunk ketten mindig csinál valamit, pl sütöttem barátnőmnek gondoltam meglepem, erre fogja a fenekemre csap meg hasonló dolgok.


És 2 napja telt be a pohárt, Hajni gépét csináltam épp telepítettem, erre bejött hatalmas dekoltázzsal, hogy valamit levesz a kis polcról ami pont a gép előtt volt és szabályosan az arcomba nyomta a dekoltázsát, megfogtam felálltam mert már egyszerűen nem bírom ezt.


Mit csináljak hogy ennek vége legye? Barátnőmnek nem mondtam el, még is hogy mondjak el egy ilyet, meg félek h nem hinné el, az utolsó eset óta át se mentem.


Valami használható tanácsot várnék, nem olyan h "dugd meg"


2013. aug. 19. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Tesztel a lánya érdekében.
2013. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1


Igazad lehet, de ehhez tudni kéne, hogy jó nő-e...

2013. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd el a barátnődnek.. lehet hogy tényleg csak tesztel a mama...
2013. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen anya teszteli így a lánya pasiját ? Hívd fel az anyját, mond hogy sokszor zavarba hoz, és hogy ezt te nagyon kellemetlennek tartod stb stb beszéld meg vele mielőbb egyenesen, azon nem fog megsértődni ! Ha továra is probálkozik, szólj azért a bnődnek !
2013. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a papát,hogy a mamának fiatalon is ennyire viszketett a puncija vagy csak mostanság!!!????!!
2013. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

# 4 már mondtam neki nem egyszer csak csinálja

# 5 paraszt meg nem akarok lenni

2013. aug. 19. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:

virágnyelven kérdezd

érteni fogja!!

2013. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a néni? Meg akarja magát töcsköltetni veled. Van ilyen. Kérd meg hogy ne csinálja, ha ennyire zavar!
2013. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!