Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok, milyen férfi popsi és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, milyen férfi popsi és combok jönnek be nektek a legjobban? Hogyan kényeztetitek őket?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
nem dugom análba a pasim. kösz.
2013. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
vékony combok és kerek izmos fenék! ezek a gyengém:)
2013. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
izmos comb, izmos fenék :P a barátom popsija sokszor van a kezemben, és puszilgatni is szeretem, máshogy is kényeztetném, de az nem elvárás :P
2013. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

A szép kerek popsi jön be, hozzá hosszú erős combokkal.:)

Rendszeresen paskolom és csipkedem a párom fenekét, a combját csak simizem illetve, ha játékból verekszünk és fölém kerekedik jól belecsípek a belső combjába.:)

20/L

2013. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szalkas, vekony labak, kerek kicsi, izmos fenek. A baratomnak pont ilyen van :-)
2013. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Izmos fenek, szinten vaskos - izmos combok!

De ez ritka - inkabb az idosebb meg edzettebb korosztalynal latom...

2013. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A feneket neha megpaskolom ha o van felul - kicsit vicces de nekem annyira tetszik :)

Neha picit karmolom- de azt mashol is.


A combjat simizni szoktam. Meg mielott a peniszehez nyulnek.

Vagy kezimunka kozben kap oda puszit + a zacsijahoz es utana a peniszet is bekapom.


Amikor kikelunk az agybol akkor szoktam meg a feneket megpuszilni ahogy felall. De ezt tole tanultam. :) Mondjuk o neha harapdalja az en fenekemet :P


Nagyon szeretem - ugy hianyzik most :(

2013. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vívók fenekét és combját.
2013. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A lányoknak tényleg ennyire fontos, ennyit számít a comb is? Érdekes, nem gondoltam volna.
2013. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hmm, milyen jó válaszok és igazán ínycsiklandozóak :).

Nem számít annyira a pasi popsi és comb, pár lány fantáziáját azért eléggé beindítja és ugyanakkor olyan jó benne gyönyörködni :). A vívó popsit jobban fogom figyelni, de a focista popsik is nagyon jók :P.

Kíváncsi vagyok a többiek válaszára is :).

2013. aug. 21. 14:02
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!