Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire találhatja gáznak h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire találhatja gáznak h nem borotválom?

Figyelt kérdés
már elég sok ideje járunk együtt és ő is én is tapasztaltak vagyunk iylen téren.a korábbi barátaimat enm zavarta h nem borotválom annyira de a mostani barátom egészen más..:Sés nem tudom h zavarná e bár az eddigi bezsélgetéseinkből azt vettem ki h igen.de miatta nem akarom elkezdeni..
2008. jún. 30. 17:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Vagy nekiesel a borotvának vagy kerese egy másik pasit aki elfogad olyannak amilyen vagy
2008. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha szereted akkor ennyit megtehetsz érte...vagy nem?amugy meg beszéld meg vele a dolgot.lehet h nem is annyira zavarja...
2008. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Mostanában valóban a szépen formára vágott punci a divat. Szerintem esztétikus is, sőt, jobb érzés is.
2008. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ennyit megtehetsz. Nem is kell az egészet leborotválni, hagyhatsz csíkot is. Meg amúgy sokkal higiénikusabb is és esztétikusabb is.
2008. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Ne borotváld, de akkor ne is várd el hogy kinyaljon.
2008. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
64%
Nem tudom mennyire vagytok nyitottak a kapcsolatotokban, de szerintem egy kis előkészítéssel hozd fel konkrétan ezt a kérdést.Ha azt mondja borotváld le akkor szerintem tedd meg érte. ha tényleg borotváltan tetszik neki,hidd el őt jobban zavarná hogy nem szőrteleníted mint téged az hogy borotválod
2008. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
eléggé gáz!!!!!!!
2008. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ritka az a pasi aki a szőröset szereti. De valóban csak úgy tudhatod meg neki mi tetszik hogy megkérdezed, mert mi itt helyette nem tudjuk megmondani.
2008. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Egyes kultúráknál teljesen elfogadott, sőt divatos! Pl. kínában mindenhol ez az etalon!


Ugyanakkor egy esztétikusan fazonírozott lábköz roppant szexi tud lenni. :)


Ui.: Nem kell tök csupaszra borotválnod magad!!!

2008. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Miért csinálsz ekkora nagy ügyet belőle? Konkrét okod van amiért nem akarod leborotválni? Ezen kár problémázni.Ha egyszer leborotválod később azt mondod majd hogy kár volt ezen gondolkodni is.
2008. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!