Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Barátnőmnek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet? Barátnőmnek már nagyon hosszú ideje fáj az együttlét. Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lassan másfél éve együtt vagyunk. Az első hónapban már megvolt az első együttlét, és akkor nagyon fájt neki, ami természetesnek mondható. Viszont másfél év után is ott tartunk hogy amikor nekiállunk szexelni és behelyezem a péniszem akkor is iszonyúan fáj neki kb.1-2 percig, utána elmúlik. És mindig így van ha sűrűbben ha ritkábban szexelünk, ha volt előtte előjáték (ujjazás stb. ) ha nem. És már nagyon kivan tőle szegény! Valakinek valami ötlete? Csak normális válaszokat kérnék!

2013. aug. 23. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Első körben ajánlanék síkosítót, mert lehet hogy nincs eléggé természetes úton benedvesedve.

Második körben ajánlanék nőgyógyászt, főleg, ha még nem volt nőgyógyásznál, ugyanis nemi életet élő lányoknak-nőknek nagyon ajánlott évente legalább egyszer egy nőgyógyászati látogatás. És ott például kideríthetik akár, hogy mitől van ez.

2013. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja igen azt elfelejtettem h belül teljesen nedves! szerintem ennél jobban nem is lehetne! Nőgyógyászhoz is jár. Fogamzásgátló miatt is
2013. aug. 23. 19:21
 3/9 poiu ***** válasza:
#1: szerintem is. Ha pár perc után elmúlik, akkor lehet nedvesség kérdés. És persze lehet lelki ügy. Megpróbálhatnátok egyszer úgy, hogy te a hátadin fekszel és mindent ő csinál, úgy, ahogy jó neki.
2013. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbáltuk úgy is. Még rosszabb. És mint mondottam volt a nedvességgel nincs probléma.
2013. aug. 23. 19:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi arra gyanakszunk hogy ez az egy két perc arra kell hogy kitáguljon teljesen. De egy idő után nem kéne nagyon visszaszűkülnie tudomásom szerint, pláne másfél év rendszeres nemi élet után. De minden egyes aktus során nagyon szűk. Hiába az ujjazás is...
2013. aug. 23. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele.

Nekem lelki okai voltak.

Nem volt megfelelő a szexuális életem, illetve párkapcsolati gondok is voltak, aminek következtében egy önkéntelen testi reakció miatt összeszűkültem az aktus elején, majd egy kis idő múlva lehetett normálisan csinálni. Viszont ahogy rendeződött a szexuális élet, onnantól ez a dolog megszűnt.

Próbáljatok beszélni róla, hogy esetleg van-e nála valami gond, amivel nincs megelégedve, vagy valami amiben mást szeretne, amire esetleg vágyik, csak nem meri elmondani, lehet hogy feszélyezi valami...

2013. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, és egyet értek az előttem szólóval ez inkább lelki dolog. Nekem pl. a legelső alakalom nem úgy sült el ahogy gondoltam és azóta nem is élvezem és fáj is a szex pedig már 3 éve vagyok boldog kapcsolatba.
2013. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 poiu ***** válasza:
Hát igen, így lelki ügynek tűnik. Mi lenne, ha pár alkalommal kihagynátok a behatolást?
2013. aug. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Ötletek továbbra is jöhetnek még.
2013. aug. 24. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!