Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért zavarja ez? (a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért zavarja ez? (a többi lent)

Figyelt kérdés

A párom nem szereti, ha aktus közben én is mozgatom a csípőmet, miért idegesíti ez, mások ált. ettől még jobban beindulnak. Vagy velem van a gond, szokjak le erről?

25/L


2013. aug. 23. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Basszus ez a lényeg benne. Én meg azt hagynám ott aki nem mozogna.
2013. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom sem szereti, mert néha fáj neki
2013. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hol marad a logika? most írtad, hogy mások beindulnak erre, a pasid meg olyan, hogy neki ez nem annyira jön be.. szerinted melyik lehetséges:

1) nem mindenki egyforma

2) benned van a hiba?

2013. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poiu ***** válasza:
Minden jó, ha a vége jó. Ha zavarja, hogy mozogsz, akkor valószínűleg nem tud annyira elmélyedni benned, mint mozgás nélkül, tehát amikor ő helyezkedik. Lehet más oka is, de ez a valószínű.
2013. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a jó, ha mozgatjátok, minél vadabbul, annál élvezetesebb.
2013. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán csak rossz ritmusban próbálod, és így pont gátolod a mozgást...
2013. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg az a jó ha kompromisszumra juttok és ha több kísérlet ellenére sem jó neki akkor beletörődsz hogy ő nem szereti, és igy maximum csak a te rörömödre ritkán csináljátok ily módon.

és egyikőtökkel sincs gond, hanem azzal hogy, nem tudtok, nem akartok, alkalmazkodni a másikhoz és ezt nem egymással beszélitek meg. na ez a gond.

2013. aug. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!