Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintem elég csúnya vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem elég csúnya vagyok, ezért egy lány sem szokott velem szívesen barátkozni, írna nekem valaki?

Figyelt kérdés

Ha picit megismerkedünk akár képet is küldök magamról, hátha létezik olyan lány, aki szerint nem vagyok csúnya..

Nem szeretnék sokat, csak picit ismerkedni. :(



2013. aug. 23. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem tartom magam csúnyának és mégsem túl rózsás a helyzet nálam se, de nálad sztem nagyobb probléma inkább az önsajnáltatás. azt senki nem szereti nézni...
2013. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hidd el nem szoktam sajnáltatni magam
2013. aug. 23. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak 2-ét Választásod van 1. Probálsz menöbb beálsban Képetcsin magadròl 2.maradnak a csunya jányok szentem probáld a 2-est haverokal fotòzkogy stb hüjülősképeket
2013. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én nem képekkel szoktam az ismerkedéssel próbálkozni, de amúgy sem látom sok értelmét, hogy pózoljak a képen..

olyan lánnyal nem szívesen jönnék össze, aki nem jön be, mert nem tudnék szerelmes lenni belé, egy átlagos kinézetű lánynak nagyon örülnék :)

2013. aug. 23. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Hár de ne legyen ijen katoma beálásod xdd ,hát azokra céloztam srooy
2013. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hány éves vagy? :) Én lehet beszélgetnék veled
2013. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2,akkor most mit csinálsz éppen?
2013. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem adom fel...

csúnya vagy? tudod miylen érzés a folyamatos elutasítás? tudod miylen nehéz mindezek mellett újra és újra odamenni határozottan a nőkhöz beszélgetést kezdeményezni? szerintem az átlagos vagy szebb kinézetű fiúk hozzám képest semmik, ha ezt figyelembe vesszük..

próbáltál már odamenni hozzád képest szinte elérhetetlen nőhöz? küldött már el a fenébe és még ki is röhögött? na nekem ilyen érzés az, ha egy teljesen átlagos csajhoz megyek oda..

2013. aug. 23. 20:02




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!