Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki valami nagyon jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki valami nagyon jó Technikát szopásnál? Barátnőmmel szeretnénk egy kicsit feldobni érzékibbé tenni. Előre is hálás vagyok!

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szívogatás, a barátom imádja, illetve a 69, ha még nem próbáltátok.. Esetleg kösse be a szemed..Nálunk ezek váltak be :)
2013. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
le-föl, le-föl, lájtos harapdálás, mi a f_sz ferenc vagy? ha fiú vagy akkor csak tudod már, hogy neked mi jön be bazz..
2013. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a gyerek, akiért a bnője akármit megtenne, de a fantáziája 0. egyszerre sajnállak és irigyellek öreg..
2013. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D Tippek attól jöhetnek :P
2013. aug. 23. 19:29
 5/7 Aspartia ***** válasza:

A szívogatás (ha egyre gondolunk) nem mindenkinek jön be, az első srác akivel voltam, nem szerette. 69-et én is ajánlom, úgy még nekem könnyebb is benyelnem, mint térdelve. :D

Nekem kettő kedvencem van: nem kifejezetten technika, de azt szoktam csinálni, hogy vagy hirtelen tövig bekapom kellően felizgult állapot után, vagy pont az ellenkezőjét, húzom az agyát, amíg nem könyörög, hogy csináljam már. Ilyenkor nyalogatom a golyókat, meg mindenhol csókolgatom körülötte.

Forró teával is érdemes próbálkozni (persze csak elviselhető határokon belül). Kicsit a szádba veszel, és rajta! :D Vagy azt is érdemes kipróbálni, hogy jégkockával/jégkrémmel lehűtöd az ajkaidat, olyan kellemes hűvösre és úgy csinálod. Én ezt szeretem ha nekem csinálják, de nem mindenkinek válik be.

Egyébként van egy rakat ostoba női oldal, ahol ezt a témát kivesézik.

2013. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aspartia ***** válasza:
Ja bocs, most olvastam el rendesen a kérdést, azt hittem csaj a kérdező!! :D Most képzeld el ,hogy ezt a barátnődnek írtam, jó? :D
2013. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi kipróbáltuk a gyöngysort is :) rátekertem a kuksira a gyöngysorom, és kézzel gyöngysorral együtt játszadoztam vele, néha rácuppantam a végére is szájjal :P
2013. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!