Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért utálom magam a meleg/bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálom magam a meleg/bi vágyaim miatt? Elmúlik?

Figyelt kérdés
Főleg bi és meleg fiúk válaszát várom! Ez normális? Elmúlik? Vagy mitől van ez? Tényleg bi és meleg fiúk válaszának örülnék! HA nem akarsz írni írj privit! Annyira rossz ez így:(

2013. aug. 28. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért utálod magad szerintem, mert a társadalom véleménye szerint a homo- ileltve biszexualitás nem helyes és mivel része vagy a társdalomnak, te ennek tudatában vagy és ez egyfajta reakció az elmédtől/tudatalattidtól, hogy ugyan amit teszel neked jó(pl. gondolatok fiúkról), de helytelen, ez miatt alakul ki ez az önutálat, önmegvetés .
2013. aug. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy neked elmúlik-e, lehet csak ki kell hozzá próbálnod és utána már nem lesz érdekes. nálam ez tök hullámzó hogy mikor érdekelnek jobban a fiúk és mikor nem.
2013. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen az érzésen többségünk átmegy.. Nálam akkor múlt el, amikor végre elfogadtam magam, szerintem nálad is el fog múlni, ha túl leszel ezen. Azóta sok víz lefolyt már a Dunán és végre megtaláltam a párom.. azóta meg sem fordul a fejemben a melesgségemmel kapcsolatos bármilyen negatív gondolat. :)


23f m

2013. aug. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!