Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet a barátom csak szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a barátom csak szexet akar tőlem?

Figyelt kérdés
2és fél hónapja együtt vagyunk a barátommal, előtte 9 hónapig barátok voltunk. Még nem feküdtem le vele, de volt pettingelés és azt nagyon élvezte és én is. Aztán már egy ideje sokat veszekszünk ,mivel távolsági kapcsolat 250km van közöttünk és sokat dolgozik és sok dolga van meg haverokkal is akar lenni, ezt meg is értettem. Eltelt egy kis idő és azóta elegem van , mert anyukájának be se mutat és titkolnia kell nyilvánosság elől pl. facebookon , de még nem is az hanem hogy az anyukája ok nélkül utál soha nem beszéltem még vele semmilyen okot nem adtam rá mégis utál. Bemutattam a szüleimnek a barátomat , ami nagy szó nálunk , mert nagyon szigorúak . Most viszont még alig van ideje is rám naponta kb 20percet se beszélünk, van hogy fel se veszi a telefont . Mondtam tegnap neki,hogy meglátogatom, mert rég talalkoztunk és hétfőtől amúgy is iskola van , azt mondta rá , hogy nyugodjak már le így szószerint nincs ideje és majd szeptemberbe ő jön át. Meg egyre gyakrabban beszél a szexről és ha felhozom hogy jó lenne , ha az anyukájával beszélnénk hárít... Szerintetek , bocsi , hogy hosszú lett a történet , de ki vagyok borulva és nem tudok tárgyilagos maradni mindig megbocsájtok neki?:/
2013. aug. 28. 01:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
hát ez a "nyugodjál már le" szöveg nálam kicsapná a biztosítékot. olyan mintha idegesítenéd. menj, menj, látogasd meg és gyújtsd rájuk a házat
2013. aug. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"2és fél hónapja együtt vagyunk a barátommal, előtte 9 hónapig barátok voltunk."


Türelmes egy barátod van. 15-16 évesen ha szűz az ember ok, hogy ennyit vártok, de a barátod ha jól olvasom dolgozó ember, egyszerűen nem hiszem, hogy komolyan vesz már.

2013. aug. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe ezt a srácot! Nem akar felvállni téged, vagyis nem gondolja komolyan a dolgot. Ez 100%-ig bizonyos, hogy nincsenek irántad komolyabb érzései.
2013. aug. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen... :/
2013. aug. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De mikor úgy bánik velem , mint egy rossz ronggyal pl a nyugodjál már le beszédével ott akarom hagyni , de nem hagyja elsírja magát telefonba és azt mondja , hogy szeret és nem akar elveszíteni..:/
2013. aug. 28. 01:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
úgy beszél veled mint egy kocsis, aztán meg elsírja magát? ez egy ratyi. Ha először leköp utána meg lekönnyez mitől jobb?
2013. aug. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Akkor menj hozzá feleségül... Adjuk itt az észérveket de megcáfolod, NEM JÓ érvvel.
2013. aug. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem ha igazán szeretne keresné az időt hogy veled lehessen...
2013. aug. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az öszinte válaszokat , tanulságos volt!:S Sajnos annyira szeretem és nem láttam az igazságot , hogy azt is elhitette velem én várok el túl sokat tőle...
2013. aug. 28. 01:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem komoly. Talán csak "dugó koma" lennél neki.

Szemrevételezted a tényeket? Sok kifogás, lekoptatás stb..?

2013. aug. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!