Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért csinálhat ilyet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhat ilyet egy ennyi idős nő?

Figyelt kérdés

28 éves, hónapokig csetel 20 éves fiúkkal. Persze behülyíti őket, és képes 100 km-ereket utazni, hogy szexeljen velük. (beszélt olyanról is, aki még csak 17 éves volt, de csak csók vele). Utána szidja ezeket a srácokat, mert ők meg dicsekednek azzal, hogy lefeküdt velük. Akkor mire jó ez? Ja és hogy nem talál magának normális párt, erről folyamatosan panaszkodik. De aki tényleg normális, azt meg elzavarja, szó szerint.


Ui.: Tudom hogy volt kint tegnap a leírtak legeleje. De nem akartam akkor hozzá írni részletesebben a többit. Bocsi.


2013. aug. 28. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek, akik valamilyen beütés miatt képtelenek a normális kapcsolatokra. lehet, hogy ez a nő valami miatt sérült lelkileg.

Szerintem Ő is ilyen.

2013. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert idiota?


28 evesen egy ertelmes no mar csaladot szeretne alapitani nem chaten log es kisfiukat szed ossze hogy megkrjak.


Az. Idiota. Es sanszos hogy egy nagy csodtomeg is egyben.

Ertelmes 28 eves ilyet nem csinal...

De vegulis fiatalabb se.


22/N

2013. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy angol tanárnő ismerősöm ilyen mindig 16évesekre nyomult be is vallotta hogy "pedo". Szóvalő azt mondta korai sérülés miatt nem érzi biztonságban magát érettebb pasik mellett. Többször megverték azt hiszem nevelő apja azért.
2013. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!