Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudom kielégíteni magam?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,nincs pasim. Magamat még sose elégítettem ki. Szerintetek? Nem kérek privit,se felajánlást! Csak segítséget.
2013. aug. 29. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Tehát segítséget kérsz, de mégis elutasítod. Nem vagy te egy kicsit ambivalens ?
2013. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint tippeket.
2013. aug. 29. 17:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy nem kérsz felajánlkozást,de hidd el,én vagyok az orvosság a problémádra... :D :D

27/F

2013. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elégíts ki mást :D egyébként hogy próbáltad eddig? gyorsan/lassan, nedvesen/szárazon, gyengéden/keményen?
2013. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig meg sehogyse probaltam. Vagy mit tegyek be?
2013. aug. 29. 17:53
 6/9 anonim ***** válasza:
XD
2013. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem kell semmit betenni, maximum ellazító zenét.


Fura ezt olvasni, hogy 18 évesen nem próbáltad. Teremts nyugodt körülményeket, amikor biztos nem zavarnak, vetkőzz meztelenre, kezd el magad simogatni a cicidnél, aztán lejjebb. A végén meg játssz a csiklóddal, lassan-gyorsan, ahogy jól esik. Ha meg kívánod, az ujjad becsúszhat a hüvelyedbe, de egyáltalán nem muszáj.


(komolyan, nem hiszem el, hogy ilyen tényleg van).


Egyébként ha megnézel egy videót erről, akkor az sokat segíthet.

2013. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Macskát pedig semmi esetre se tarts, mert ha egyedül halsz meg, lerágják az arcodat, mire megtalálnak téged a szomszédok...
2013. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
40%

[link]

[link]


Használd ezeket és tuti menni fog :D

2013. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!