Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem szeretem a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretem a szexet?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és jelenleg is az első párommal vagyok kapcsolatban azonban nem szeretek szexelni közel fél éve nem is csináltunk semmit. Nem tudom miért de egyszerűen nem hoz lázba ez a dolog. De érdekes mert vannak olyanok akikkel pedig vannak ilyesfajta fantáziáim.

2013. aug. 29. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ehhez is egyetemi diploma kell, hogy rágyere a problémára.
2013. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a megfelelő partnerrel próbálkozol!!
2013. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fizikailag nem illetek össze a pasival. Ez akkor van.
2013. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert nem volt még részed egy számodra megfelelő és izgató partnerrel egy jó szexben.:)
2013. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vagy aszexuális vagy. De ha mással el tudod képzelni, akkor jó eséllyel nem. De ha a párod fél éve így bírja, és nem hagyott el emiatt, akkor lehet, hogy ő is ilyen, és minden oké.


Petting sincs? Magadhoz nyúlni szoktál?

2013. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát álmomban szoktam mással lenni de soha nem a párommal. Petting az sem volt már jó ideje mondjuk párom mindig próbálkozik de egyszerűen nem szeretném velem.
2013. aug. 29. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor szakítsatok. Egy egészséges kapcsolathoz hozzátartozik a szexualitás is. Ha nem kívánod, akkor ő csak egy jó barát, nem a párod.


Önkielégíteni szoktál? arra nem válaszoltál, pedig az sokat elmond, hogy vágysz-e szexualitásra, vagy annyira nem...

Esetleg forduljatok szakemberhez, de ha mást kívánsz, őt nem, akkor ott gáz van...

2013. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!