Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el hogy megfektessen egy pasi?

Figyelt kérdés
Tudom ribisen hangzik, de én nagyon rá vagyok indulva egy pasira. Ő nagy csajozó, egy ismerősömnél is nyomulgat, meg kb mindenkinél akinél esélyt lát. De iszonyat jó pasiról van szó. Nagyon tetszik mindene, én sok mindent nem tudnék vele elképzelni, csak a szexet mert közös téma nem sok van vele, meg nem is érdekel igazán. Csak vonz külsőleg meg testileg. Hogyan érhetném el hogy legyen valami?
2013. aug. 30. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be én lefektetlek szívesen persze csak ha tetszel.
2013. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"mindenkinél akinél esélyt lát"


akkor nincs nehéz dolgod.rázd előtte a p.csádat vagy akár fel is hozhatod a témát,ha úgyis mindenkit mckúr.

2013. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kerek perec közöld vele hogy mit akarsz aztán max vagy igen vagy nem választ fogsz kapni.
2013. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz egy pasinak jeleket adni arra, hogy rád hajtson az már régen rossz... Nekem is volt csaj akivel nem sokat dumáltunk aztán fel lett dobva hogy fussunk össze, ő meg mondta hogy aludjak ott... Ez szerintem elég egyértelmű volt, de ha ez nem elég ráadásnak egy bugyiban meg rövid felsőben bújt mellém az ágyba és közelített szóval ha egy nő akar valamit azt meg tudja tervezni... 23/F
2013. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ASOT ***** válasza:
Ha ennyire nagyon csak erre hajtasz akkor legyél vagány menj oda hozzá és súgd a fülébe hogy "kívlak..most!"
2013. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha velem is lenne kedved és Pesti vagy dobj egy üzit :-P
2013. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 viktor123456 ***** válasza:
Ha csakennyire kell neked, a legjobb, ha szólsz neki. :-)
2013. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nektek nőknek megvan az a privilégiumotok, hogy ha szexet akartok tőlünk, akkor megkérdezhetitek, és reális esélye van, hogy megkapjátok. Az élet igazságtalan.
2013. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy nőnek ha k.urni akar,nem kell köröket futni,meg udvarolni!!

Vagy oda mész,és letérdelsz elé, :) vagy mélyen a szemébe nézel,és azt mondod,hogy B.ASSZÁL SZÉT!! :D

De komolyan bármit teszel,hidd el megkapod a kolbit!! :D

2013. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én voltam így- írtam egy levelet a pasinak és megtörtént. utána még összejártunk időnként
2013. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!