Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én fújom fel, vagy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel, vagy tényleg nem figyel rám igazán?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor, ha kielégítem a páromat kézzel, akkor ő utána velem egyáltalán nem foglalkozik, rögtön belekezd valami másba. Úgy kell neki szólni, hogy ő is csináljon velem valamit. Ez nem ritkán fordul elő, hanem szinte mindig ilyen.


Most rég nem szexeltünk, mert nekem megvolt, utána meg ő szedett be egy kiütést a nemi szervére. Többször mondtam neki, hogy mennyire hiányzik már a szex.

Erre délután is simán csak megkért, hogy kézzel játszak vele (mert a konkrét szexhez még nem gyógyult meg), utána meg rögtön leült volna az internet elé. Külön szólnom kellett, hogy "Légyszi. Tudod, mennyire hiányzik a szex. Attól, hogy veled játszottam az előbb, csak még jobban hiányzik. Ha már konkrét aktus nem is lehet, legalább te is elégíts ki máshogyan."

Én nagyon gáznak érzem, hogy ilyen helyzetben én magától eszébe se jutok.

Vagy csak én nagyítom ezt fel?


2013. aug. 30. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. A barátod csak magának akar jót és ez sokszor a kapcsolat végéhez is képes vezetni. Próbáld meg, hogy először kérd meg, hogy ő elégítsen ki téged, majd aztán te őt. Ha meg nem megy bele, akkor hagy a francba az egészet.
2013. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem te nagyitod fel. Nem érdekli neked mi jó csak az hogy neki jó legyen
2013. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A "kiütés" konkrétan pattamást jelent. Tudom, hogy nincs együtt senki mással, csak velem.
2013. aug. 30. 11:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Neki csak egy játékszer vagy és le se szar. Nem tudom mi a fenének vagy még vele.
2013. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak igazából nem értem őt. Mindig mondja, hogy szeret, és más dolgokban érzem is. A programjaiban mindig szakít rám időt, akkor is, ha hulla fáradt, ha vinni kell valahova, ugrik. Pedig nem új kapcsolat már (1,5 év). Ha bajom van, meghallgat, azt is elviseli és higgadtan kezeli, ha egy csomó vele kapcsolatos problémát vezetek fel neki. Soha nem kritizál, stb.


De mintha szexuálisan...nem fogná fel, hogy nekem is vannak igényeim, pedig, szoktam neki mondani.

2013. aug. 30. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:
bocs, akkor csak szimplán nincs annyi agyad, hogy azt mondd neki, először te jössz és utána ő.
2013. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a "sorrenddel" van bajom. Szólok neki, hogy foglalkozzon velem is. De nem értem, hogy lehet, hogy ha magamtól nem mondom, hozzám sem akar érni, pedig, annyira alapvető dolog lenne.
2013. aug. 30. 11:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már ennyiszer elmondtad neki, akkor miért nem képes felfognia? Valami zavar van az agyában? Mit mond ezekre?
2013. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kényeztetitek egymást egyszerre?
2013. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!