Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert hiszi sok pasi/ferfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszi sok pasi/ferfi azt hogy ha kedvesek akkor idovel megkapnak maguknak fuggetlenul az egyeb korulmenyektol?

Figyelt kérdés

Nem automatak vagyunk hogy beledobsz 10 adag kedvesseget es kipottyan belole a szex meg a parkapcsolat. Egyebkent ez nagyon szamito viselkedes.


Miert nem lehet elfogadni hogy ha nem kellesz valakinek es nem rinyalni rajta, hanem mondjuk magadbanezni es valtoztatni ugy hogy tobb eselyed legyen maskor.


2013. okt. 2. 13:46
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
44%
Hanem tetszik a rendszer legyél leszbikus. F
2013. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
51%

változtatni, hogy több esélyed legyen máskor? szóval a viselkedésen múlna? hahaha


minden az arcon múlik, ezt te is tudod, akkor meg minek beszélsz mellé

2013. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Nekem van baratom es okes a rendszer - nem jovok ossze mindenkivel aki kedves velem, jol is neznek ki. Ezt nem en, hanem OK nem tudjak eldogadni.


En most azokrol beszelek akik nem kepesek elfogadni a nemet es a not hurrogjak le azert amiert nem jott ossze veluk.

2013. okt. 2. 13:49
 4/42 anonim ***** válasza:
70%
Am neked mi bajod??? nem tetszik, vagy szokatlan ha valaki kedves??? A bunkó pasikhoz vagy szokva akkor meg az a baj h bunkó???
2013. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
62%

PFF

"Miert nem lehet elfogadni hogy ha nem kellesz valakinek es nem rinyalni rajta, hanem mondjuk magadbanezni es valtoztatni ugy hogy tobb eselyed legyen maskor."


Egyrészt bunkó vagy.Másrészt 1 kis igazság van benne.


Tudod a sok nő szereti ha kedvesek vele.Ez felkelti az érdeklődését.


De ha nem tetszik a rendszer szimplán mondd meg nekik,hogy legyenek veled bunkók.

2013. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Koszonom, a baratom is kedves :)


Az a bajom hogy sok pasi azt hiszi hogy ha kedves akkor egy ido utan automatikusan jar a szex meg a parkapcsolat. Es NEM.

Aztan meg behisztiznek hogy de ok olyan kedvesek meg aranyosak.


Es aki csak azert kedves hogy megfektessen az nem is igazan kedves, hanem egy alnok szemet dog.

2013. okt. 2. 13:55
 7/42 anonim ***** válasza:
De a kérdésedet nem így lehet értelmezni!
2013. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a kérdést adom! Sokszor voltam én is "hálátlan qrva" mert nem "viszonoztam a szívességet" amit nem is kértem.
2013. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
60%
Miért lenne az? Az extra kedvesség nem jár neked alanyi jogon. A párod is csak addig szeret amíg az elvárásai szerint viselkedsz.
2013. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy meg azért mert kedves valaki veled.Nem biztos,hogy meg is akar dugni.


olyan pasik meg mindig voltak és lesznek akik hülyítik a nőket.A nők is ugyan ezt csináljak.

2013. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!