Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hasra élvezés utána zuhany....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasra élvezés utána zuhany. Fenn állhat a terhesség veszélye?

Figyelt kérdés

A legutóbbi alkalommal a párom a hasamra élvezett, utána papírzsepivel letörölgette. Így szinte kizárt, hogy sperma juthatott belém, de pár perccel később elmentem zuhanyozni, lemostam magamról és igyekeztem közben nem magamhoz nyúlni odalent....így ugye szinte semmi esélye, hogy ebből baleset legyen?

És mielőtt beoltana bárki is a tudatlanságom vagy kérdésem miatt, csak szeretnék megnyugodni és biztosra menni...Köszönöm!:)


2013. okt. 2. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

elhanyagolható az esélye

nyugi

2013. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beoltani az orvos szokott.
2013. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor leharapni a fejem...:) Köszi!
2013. okt. 2. 19:34
 4/11 anonim ***** válasza:
érdekes...
2013. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Köldökön keresztül nem tud bemászni a sperma? :)
2013. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
terhes vagy...
2013. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

hidd el édesem ez nem megy ilyen könnyen.mi a párommal nem védekeztünk már egy éve és csak most jött össze a baba.persze ahoz az is kell hogy a hüvelyedbe élvezzen és ne legyen rajta gumi :) nem lehet olyan könnyen teherbe esni nyugi :)


36 hetes kismama

2013. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És sok egészséget a babának és az anyukának!
2013. okt. 2. 21:46
 9/11 anonim ***** válasza:
köszönjük szépen! :)
2013. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy került a hasadra? Megszakítottan "védekeztetek"? Akkor inkább az előzményektől kell félned, de ha simán csak oda élvezett, akkor nem leszel terhes, szerencsére bőrön át nem szívódik fel... :)


Egyébként a kismamát cáfolnám, de természetesen sok egészséget nekik! Nálunk egyik tesóm rögtön első alkalomra összejött (bizonyítható dátum, se előtte, se utána egy darabig semmit nem tudtak "ügyködni" anyuék), rólam nincs adat, mert nászutas gyerek vagyok (szóval 1 hét, nem akarom tudni hány alkalom), a másik tesómnál már kellett próbálkozni 1 hónapig legalább, mert 35 körül volt anyukám. És ezeket csak azért tudom, mert a szülői felvilágosításnál nálunk ez is elhangzott, hogy azért se kockáztassunk, mert ki tudja milyen termékenységgel rendelkezünk és hogy sikerül-e elsőre megtalálni azt a srácot akivel annyira passzolunk, hogy kb attól teherbe esünk ha ránk néz. Majd ha elértük azt a kort és megvan a társ, hogy akkor jöhet a gyerekprojekt, majd akkor kiderítjük.. :)


23 N

2013. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!