Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan akinek a menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek a menstruáció a fétise?

Figyelt kérdés
Sziasztok 24éves férfi vagyok, és arra gerjedek, hogy a barátnőmnek orális élvezetek nyújtsak mikor menstruációs ciklusa van, szerintetek ez perverzió? Őt nem zavarja sőt nagyon élvezi... Nem lehet ebből bajom? Sajnos a baráti körömben ezt nem tudom megbeszélni, mivel folyton "drakulának" csúfolnak, illetve minden szórakozóhelyen/ kávéházban amikor vagyunk megjegyzik, hogy van pár elhasznált tampon a mosdóban , szóval kérlek hagyjátok el ezeket a megjegyzéseket, köszönöm PÉTER

2013. okt. 2. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert élvezi attól még perverz vagy!
2013. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fúúúj még a szex közben hagyján ha egy csajnak megvan ,de hogy még közben nyalni is .... a legtöbb csajnak paradicsomos halkonzervre emlékeztető szaga van olyankor ami még izgató is számomra de hogy belenyalni ..áááá
2013. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, szóval a kérdésedre válaszolni nem tudok, bocsi, de kíváncsi vagyok, hogy nem zavar az íze? Vagy milyen egyáltalán? Elképzelni sem tudom...
2013. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyalj meg egy pénzérmét, és megtudod az ízét
2013. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha neked jó, a barátnődnek jó akkor mit számít mit gondolnak mások!?
2013. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!